چهارشنبه 6 اردیبهشت 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

خودروسازان موظف به کاهش قیمت شدند

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد: افزایش قیمت خودرو غیر قانونی است و خودروسازان موظفند قیمتهای خود را به سال 90 برگردانند و در صورتی که قانون را رعایت نکنند جریمه خواهند شد چرا که افزایش قیمت خودرو مورد تأیید دولت نیست.

علی مژدهی پور در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه مردم با ارائه گزارش از تخلفات اصناف کمک حال مسئولان بوده اند گفت: در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال حمایت از تولید ملی نامگذاری شده است مطمئن باشید همکاران ما در سراسر کشور برای برخورد با تخلفات بسیج شده اند.

وی آمار گشتهای سیار سازمان درمورد رسیدگی به شکایات در اسفند سال 90 را مثبت ارزیابی کرد و افزود: این آمار در مقاسیه با مدت مشابه سال قبل رشد 318 درصدی را نشان می دهد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در مورد گرانی قیمت فرآورده های لبنی گفت: با توجه به افزایش هزینه های جانبی در تولید فرآورده های لبنی اگر در این خصوص مدیریت و تدبیرلازم صورت گیرد هزینه های مرتبط کاهش می یابد لذا هرگونه افزایش قیمت منوط به اعلام نظر ستاد تنظیم بازاربوده وبا هرگونه گرانفروشی به قطع یقین برخورد می شود.

مژدهی پور در پاسخ به این پرسش که گروهی از خودروسازان با افزایش قیمت خودروها داد شهروندان را درآورده اند، گفت: همان گونه که معاون اول رئیس ‌جمهوری اعلام کردند افزایش قیمت خودرو غیر قانونی است و خودروسازان موظفند قیمتهای خود را به سال 90 برگردانند. در صورتی که خودروسازان قانون را رعایت نکنند جریمه خواهند شد چرا که افزایش قیمت خودرو مورد تأیید دولت نیست.

وی گفت: اگر قرار است قیمت کالا افزایش پیدا کند باید این امر در ستاد تنظیم بازار مورد بررسی قرار گیرد و اگر ادله پذیرفتنی‌بود آن ‌زمان امکان افزایش فراهم است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016