چهارشنبه 6 خرداد 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

قهرمانی انتخابی واليبال مردان جهان: تيم ملی ايران به مقام قهرمانی رسيد، ايسنا

کم‌کاری هر دو تيم برای حضور در گروه آسان‌تر!؟

تيم ملی واليبال ايران با کسب سه پيروزی پياپی عنوان قهرمانی رقابت‌های واليبال انتخابی مردان جهان را از آن خود کرد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم ملی ايران بعد ازظهر امروز و در سومين ديدار خود از گروه d مسابقات به مصاف تيم ملی هند رفت و در پايان با کسب پيروزی سه بر يک به عنوان سر گروه گروه d به مرحله‌ی سوم انتخابی قهرمانی جهان راه يافت.

تيم ملی واليبال در اين ديدار گيم اول را با نتيجه‌ی ۲۱، ۲۵ بر حريف واگذار کرد اما، گيم دوم سوم و چهارم را با نتايج ۲۵، ۱۹ – ۲۵،۲۱ - ۲۵،۱۹ به پيروزی دست يافت.

در اين ديدار پرانتقاد هر دو تيم به دليل تلاش برای قرار گرفتن در گروه تيم‌های چين و استراليا که نسبت به ساير گرو‌ها آسان‌تر است بازی ضعيفی را به نمايش گذاشتند به طوری نماينده‌ی فدراسيون جهانی واليبال در اين ديدار در جريان اين بازی با سرمربيان هر دو تيم صحبت کرد و آن‌ها را به انجام بازی جوانمردانه دعوت کرد.

سرمربی تيم‌های ملی پاکستان و عمان که برگزار کننده ديدار بعدی اين مسابقات بودند در گفت و گو با خبرنگار ايسنا، از اعلام گزارش و ارسال فيلم اين ديدار به فدراسيون جهانی واليبال خبر دادند.

Copyright: gooya.com 2016