جمعه 6 شهریور 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

پرسپوليس با تک گل کريم باقری، صبا را بدرقه کرد، حمايت ۶۰ هزار نفری از پرسپوليس در ورزشگاه آزادی، ايرنا

تهران - ديدار حساس تيم های فوتبال پرسپوليس تهران و صبای قم با برتری نويد بخش تيم ميزبان همراه شد تا سرخ پوشان به سه امتياز اين پيکار دست يابند .

به گزارش ايرنا،‌ ديدار تيم های فوتبال پرسپوليس وصبای قم که در چارچوب هفته چهارم مسابقات ليگ برتر به مصاف هم رفته بودند، با نتيجه يک بر صفر به سود پرسپوليس به پايان رسيد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
کريم باقری کاپيتان پرسپوليس در دقيقه ۸۰ تنها گل اين بازی حساس را به ثمر رساند.
خداداد افشاريان در حضور ۶۰ هزار تماشاگر ورزشگاه ازادی تهران قضاوت اين ديدار را بر عهده داشت.
تيم فوتبال پرسپوليس با اين نتيجه ۸ امتيازی شد.

***

حمايت ۶۰ هزار نفری از پرسپوليس در ورزشگاه آزادی

ديدار تيم های پرسپوليس و صبای قم در حالی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که بر خلاف تصور، حدود ۶۰ هزار هوادار قرمز در اين استاديوم حاضر شده بودند.

به گزارش ايرنا، با توجه به اينکه اين ديدار ، بعد از افطار و ساعت ۲۱ آغاز شد، حدود ۶۰ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور يافتند که اين تعداد هوادار با توجه به زمان برگزاری ، جالب توجه است.
* پرسپوليس برای نخستين بار بود که در حضور هوادران خود در اين ورزشگاه به ميدان امد و توانست سه امتياز حساس بازی را تصاحب کند.
* ميثم بائو و شيث رضايی از پرسپوليس و سيد مهدی واعظی بازيکن صبا قبل از شروع بازی به سمت نيمکت تيم مقابل رفته و از اعضای کادر فنی رخصت گرفتند.
* محمدحسين نژاد فلاح، عباس انصاری فرد، سردار عزيز محمدی، مهدی تاج و سردار شهرياری (مديرعامل باشگاه صبای قم ) از جايگاه ويژه ناظر بازی بودند.
* تعدادی از بازيکنان اين دو تيم در انتهای اين ديدار با يکديگر درگير شدند.
* حدود يک هزار تماشاگر قمی نيز در گوشه ای از ورزشگاه مشغول تماشای بازی بودند.
* حدود ۸۰ خبرنگار و عکاس وظيفه پوشش خبری و تصويری اين بازی را بر عهده داشتند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016