سه شنبه 31 شهریور 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

۹۰ همان ۹۰ بود؛ بازگشت توفانی فردوسی پور، سایت گل

سوال برنامه ۹۰ شبیه همان سئوالی بود که برنامه ۹۰ را پارسال تا مرز تعطیلی پیش برد.آیا این یک روکم کنی تمام عیار نبود؟

مسعود فروتن

کارگردان مشهور تلویزیون ایران موفقیت ۹۰ را به طور کامل به عادل فردوسی پور و جذابیت او نسبت می دهد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
عادل که در دور جدید برنامه بالاخره تصمیم به استفاده از آیتم های گزارشی گرفته است ، در حاشیه مصاحبه اش با کریم باقری از جای خود بلند شد و با خنده آچاری را که بچه های فنی در آخرین لحظات در صحنه جا گذاشته بودند ، از پشت سر کریم برداشت آن را به همه نشان داد و سرجای خود نشست !

فردوسی پور با این شیوه یک کاستی و یک نقطه ضعف را تبدیل به جذابیتی کرد که همیشه در یاد بینندگان خواهد ماند. دومین شیرین کاری او در زمانی بود که عباس انصاری فرد با عصبانیت از سئوال پیام کوتاه برنامه درباره مقصران پرسپولیس نفس مفس زنان و با لحنی تند به مجری و تهیه کننده نود گفت :«من از آمدن در این برنامه اصلا خوشحال نیستم ، چون سئوال شما بسیار بی ربط است.» که عادل در جواب با لحنی بانمک عصبانیت او را کاهش داد و سپس دوباره در مصاحبه ای چالشی انصاری فرد را مثل سال گذشته که مصطفوی را در برنامه90 ناک اوت کرد ، گیر انداخت و بارها با سئوالات غافلگیرانه از ضعفهای مدیریتی حاج عباس رونمایی کرد.

همین مصاحبه و طنز گزنده و همیشگی عادل ، سئوال کنایه آمیزپیام کوتاه برنامه که اتفاقا مشابه همان سئوالی بود که سازمان و علی آبادی را پارسال با این برنامه وارد جنگ کرد و البته صراحتی که شکر خدا هنوز سرجای خود هست ، تفاوت عادل و ۹۰ را با بقیه برنامه ها و با مجری های پرمدعای کم مایه نشان داد .

سلام استاد!

پژمان راهبر


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016