جمعه 22 آبان 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

جدال تکراری با اردن برای رسیدن به هدف تازه - مهدی تاج: تماشای دیدار رایگان است، مهر

نایب رئیس فدراسیون فوتبال از رایگان بودن تماشای دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و اردن خبر داد.

مهدی تاج عصر جمعه در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام این خبر افزود: برای رفاه حال تماشاگران و استقبال آنها از دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر اردن، تماشای این بازی را رایگان اعلام کردیم تا علاقمندان به فوتبال بتوانند با آرامش بیشتری در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: ضمن اینکه هماهنگی های لازم با مسئولان شرکت واحد نیز صورت گرفته است تا تماشاگران بتوانند با همکاری اتوبوسرانی رفت و آمد آسانی به ورزشگاه داشته باشند.

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و اردن در مرحله مقدماتی جام ملتهای 2011 آسیا ساعت 18 روز شنبه - 23 آبان - در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
تیم ملی فوتبال کشورمان 150 روز پس از آخرین دیدار رسمی خود، فردا (شنبه) در چارچوب دیداری از مرحله انتخابی مسابقات فوتبال جام ملت‎‌های 2011 آسیا مقابل اردن صف‌آرایی می کند.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال کشورمان بعدازظهر روز چهارشنبه 27 خردادماه آخرین دیدار رسمی خود را برگزار کرد. دیداری که مقابل تیم ملی کره جنوبی برگزار شد و تیم ملی کشورمان با توقف در سئول از راهیابی به جام جهانی 2010 بازماند.

از آن تاریخ 150 روز می گذرد و تیم ملی قرار است بازهم با هدایت افشین قطبی این بار برای راهیابی به جام ملتهای 2011 آسیا تلاش کند. تیم قطبی نسبت به مرحله انتخابی جام جهانی جوانتر شده و هدفهایی تازه دارد که یکی از آنها دستیابی به عنوان قهرمانی در جامی است که بیش از 35 است حسرت دستیابی به آن را داریم.

قطبی برای رساندن تیم ملی به جام ملتهای آسیا کار چندان دشواری ندارد. تیم او در حال حاضر با 4 امتیاز بالاتر از سنگاپور، تایلند و اردن صدرنشین گروه 5 مسابقات انتخابی جام ملتهای آسیاست و شنبه در آخرین دیدار دور رفت از مرحله انتخابی مسابقات جام ملت‌های آسیا میزبان اردن خواهد بود.

تیم ملی فوتبال کشورمان که تیم شصت و دوم رده بندی فیفاست در حالی مقابل اردن صف آرایی می کند که در 9 مسابقه اخیر مقابل این تیم پنج بار به پیروزی رسیده، 3 بار تن به شکست داده و یک بار هم مساوی کرده است. اردن که تیم یکصد و بیست و هشتم فیفاست با عدنان حمد عراقی به جبران مافات در مرحله انتخابی جام ملتهای آسیا می اندیشد و اینکه بتواند در چهار دیدار پیش رو به امتیاز لازم برای راهیابی به این رقابتها دست یابد.

برنامه دیدارهای هفته سوم از مرحله انتخابی جام ملتهای آسیا به شرح زیر است:
شنبه - 22/8/88
گروه 2
* عمان - استرالیا، ساعت 17:30، ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط
* کویت - اندونزی، ساعت 19، ورزشگاه ملی شهر کویت
جدول رده بندی:
1- عمان 4 امتیاز، 2- استرالیا 4 امتیاز، 3- کویت 3 امتیاز، 4- اندونزی 2 امتیاز

گروه 3
* ازبکستان - مالزی، ساعت 14:30، ورزشگاه پاختاکور تاشکند
جدول رده بندی:
1- امارات 3 امتیاز - تفاضل گل 4+، 2- ازبکستان 3 امتیاز - تفاضل گل 1+، 3- مالزی بدون امتیاز

گروه 4
* ویتنام - سوریه، ساعت 15:30، ورزشگاه مای دینه ویتنام
* لبنان - چین، ساعت 18:30، ورزشگاه شهرداری بیروت
جدول رده بندی:
1- سوریه 6 امتیاز، 2- چین 3 امتیاز - تفاضل گل 4+، 3- ویتنام 3 امتیاز - تفاضل گل 3-، 4- لبنان بدون امتیاز

گروه 5
* سنگاپور - تایلند، ساعت 15، ورزشگاه بیشان سنگاپور
* ایران - اردن، ساعت 18، ورزشگاه آزادی
جدول رده بندی:
1- ایران 4 امتیاز، 2- سنگاپور 3 امتیاز، 3- تایلند 2 امتیاز، 4- اردن یک امتیاز


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016