چهارشنبه 27 مرداد 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

حميد استيلي: كسي كه بچه‌هاي يتيم را سرپرستي مي‌كند، آدم بدي نيست - صادق‌تر از علي كريمي نديده‌ام، ايسنا

حميد استيلي در درخصوص اخراج علي كريمي از استيل آذين و مسائل پيش آمده پس از آن و اينكه آيا اصلا اين اتفاقات براي فوتبال ما درست يا خير، به ايسنا گفت: من يك سال با علي در استيل آذين كار كردم. او يك بازيكن بسيار باصداقت است كه اگر با او روراست باشيد، او نيز با شما روراست است اما اگر خلاف اين باشد، او انتقادات خود را مطرح مي‌كند و در اين ميان از هيچ كسي نيز ابايي ندارد.

استيلي ادامه داد: علي كريمي سال گذشته بهترين بازيكن ليگ برتر بود و ما هم خيلي با او راحت بوديم و رابطه بسيار خوب و صميمانه‌اي با يكديگر داشتيم. در رابطه با مساله روزه‌خواري علي كريمي هم بايد بگويم كه من فكر مي‌كنم 95 درصد بازيكنان ما روزه نمي‌گيرند. حتي سال گذشته كه من در استيل آذين بودم به دليل شرايط سختي كه در ليگ حاكم بود و فشردگي‌اي كه در آن زمان در بازي‌هاي ليگ وجود داشت، بيشتر بازيكنان استيل آذين نمي‌توانستند روزه بگيرند و من فكر مي‌كنم كه حداكثر يك يا دو بازيكن در آن زمان در تيم ما روزه‌ مي‌گرفتند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
حميد استيلي افزود: به نظر من اين يك موضوع كاملا طبيعي است كه فوتباليست‌ها به دليل شرايط سختي كه دارند نمي‌توانند روزه‌ بگيرند اما من بايد بگويم كه اين برخوردي كه با علي كريمي انجام شد، اصلا درست نبود چرا كه او يك بازيكن كاملا باصداقت و به معناي واقعي يك مسلمان است.

استيلي با بيان اينكه فردي كه از بچه‌هاي يتيم سرپرستي مي‌كند مطمئنا نمي‌تواند انسان بدي باشد، گفت:‌ علي كريمي بازيكني است كه از لحاظ انساني به معناي واقعي خوب و كامل است و شايد كسي هم نداند كه او چند بچه يتيم را سرپرستي مي‌كند و اين درست نيست كه به دلايل واهي كريمي را كه بسيار هم براي فوتبال كشور زحمت كشيده است، محروم كرده و از اين طريق با آبروي او نيز بازي كنيم.

سرمربي شاهين بوشهر اضافه كرد: علي يك بازيكن رك و صريح است كه حرف‌هاي خود را صادقانه و بدون ترس از هيچ كسي به زبان مي‌آورد چرا كه او از لحاظ فوتبالي آن قدر قوي هست كه به ديگران محتاج نباشد و سخنان خود را در عين صداقت مطرح كند. من باز هم مي‌گويم كه وقتي فردي اين گونه به بچه‌هاي يتيم كمك مي‌كند نمي‌تواند انسان بدي باشد.

بازيكن سابق تيم ملي و پرسپوليس گفت: هر كسي بايد جوابگوي كارهاي خودش باشد. بايد توجه كنيم كه اين بازيكنان از شعور بالايي برخوردارند. علي كريمي نيز مانند ديگر بازيكنان ايراني كه در خارج از كشور حضور داشته‌اند، روزه‌هاي خود را مي‌گرفته‌اند و اين گونه نيست كه حالا ما بخواهيم اين بازيكن را به دليل روزه‌خواري محكوم كنيم.

حميد استيلي تاكيد كرد:‌ من هيچ بازيكني را مثل علي كريمي نديدم كه اين قدر باصداقت باشد و انتقادهاي خود را به طور صريح بگويد. به علاوه اينكه كريمي وقتي انتقاد مي‌كند، هميشه در رابطه با حق ديگران و نه حق خودش انتقاد مي‌كند كه اين واقعا نشان از بزرگي او دارد. شايد كريمي از تيم ملي هم كنار گذاشته شده باشد، اما او آن قدر بزرگ است كه براي ثابت كردن خود به كسي احتياج ندارد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016