چهارشنبه 7 اردیبهشت 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

شرایط برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها فراهم شود، مهر

مدیر فرهنگی باشگاه سپاهان ابراز امیدواری کرد فضای ورزشگاه‌ها به شکلی تغییر کند که شرایط برای حضور بانوان فراهم شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن شکل‌آبادی در نشست مشترک فرهنگی فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، مسئولان کمیته‌های فرهنگی و کانون هواداران باشگاه‌های لیگ برتر که امروز سه شنبه برگزار شد ضمن بیان مطلب فوق گفت: ما باید تلاش کنیم با ترویج مسایل فرهنگی به بهترین شکل فضای ورزشگاه‌ها را به نحوی تغییر دهیم که بانوان بتوانند برای تماشای مسابقات به ورزشگاه‌ها بیایند. این کار بسیار سخت اما شدنی است و می‌توان ضمن انجام اقدامات لازم در این خصوص از مراجع تقلید هم فتوای لازم را دریافت کرد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
وی با بیان اینکه بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی به دلیل اینکه مسئولان با آن موافقت نمی‌کنند اجرایی نمی‌شود و ما مجبوریم در این خصوص عقب نشینی کنیم افزود: کار فرهنگی در عرصه ورزش باید کار میدانی باشد یعنی اینکه با حضور در تمرینات با بازیکنان رفیق شویم تا آنها هم در کارهای فرهنگی ما خودشان را دخیل کنند.

مدیر فرهنگی باشگاه سپاهان در این خصوص افزود: وقتی ما بازیکنمان را برای حضور در مجالس عزا و یا ولادت دعوت کنیم کار سختی است زیرا حضور چهره‌ها در این مراسم کار دشواری است اما ما این کار را انجام می‌دهیم ولی در عرصه رسانه‌ها هیچ اشاعه‌ای ندارد و بازتاب لازم را پیدا نمی‌کند.

وی افزود: به طور مثال ما بازیکن‌مان را به مدارس می‌بریم و ‌آن بچه 7 ساله که آرزوی دیدن بازیکنی مانند هادی عقیلی را دارد وقتی با بازیکن محبوبش روبرو می‌شود از وی توصیه اخلاقی می‌خواهد و یقیناً صحبت‌های مثبت بازیکنان روی آنها تاثیرات بسیار خوبی می‌گذارد اما متاسفانه هیچ اشاره‌ای به این اتفاقات نمی‌شود.

شکل‌آبادی در پایان گفت: درست است ما با برنامه 90 اختلاف داریم اما ما سی دی برنامه‌های فرهنگی خود را در پایان هر دیدار برای عادل فردوسی پور و برنامه 90 می‌فرستیم اما آنها یک دقیقه از این فعالیت‌های فرهنگی را پخش نمی‌کنند به همین دلیل است که ساکت می گوید فردوسی پور سکولار است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016