شنبه 14 خرداد 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

با پيروزی مقابل اسمارت فيليپين، مهرام ايران به فينال بسکتبال باشگاه‌های آسيا رسيد، ايسنا

تيم بسکتبال مهرام با شکست تيم اسمارت فيليپين به فينال جام باشگاه‌های آسيا رسيد.

به گزارش ايسنا، در مرحله نيمه نهايی مسابقات بسکتبال باشگاه های آسيا در مانيل فيليپين، تيم مهرام ايران موفق شد در يک بازی حساس و نفس‌گير با نتيجه ۸۰ بر ۷۷ اسمارت فيليپين را شکست دهد و به فينال مسابقات برسد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در حالی که تا ۴۰ ثانيه به پايان بازی، مهرام اختلاف ۷ امتيازی را حفظ کرده بود، تيم فيليپين در ۲۰ ثانيه ۵ امتياز گرفت تا نتيجه ۷۷ بر ۷۵ رقم بخورد و ثانيه های پايانی بازی بسيار حساس شود که در نهايت اين مهرامی‌ها بودند که توانستند با دو پرتاب پنالتی موفق صمد نيکخواه بهرامی بازی را ۸۰ بر ۷۷ ببرند و فيناليست باشگاه های آسيا شوند.

صمد نيکخواه بهرامی با ۱۹ امتياز امتيازآورترين بازيکن مهرام بود و مهدی کامرانی و شيخ سمب هم هر کدام ۱۷ امتياز به دست آوردند.

مهدی کامرانی، صمد نيکخواه بهرامی، حامد آفاق، کريستوفر ويليامز و شيخ سمب نفرات اصلی مهرام در اين مسابقه بودند و اصغر کاردوست، جواد داوری، آرن داوودی، مهراد آتشی، جابر روزبهانی، بابک نظافت، و اوشين ساهاکيان روی نيمکت تيم مهران شاهين طبع نشستند.

نيمه اول اين مسابقه ۴۵ بر ۳۹ به نفع مهرام به پايان رسيده بود. مهرام کوارترهای اول و سوم را ۲۰-۲۱ و ۱۷ - ۲۳ واگذار کرد و کوارتر دوم و چهارم را ۲۵ - ۱۸ و ۱۸ - ۱۵برد.

الرياضی لبنان و الريان قطر ديگر ديدار مرحله نيمه نهايی را برگزار می‌کنند. اين دو تيم در دور مقدماتی هم در گروه مهرام بودند که تيم قطری از نماينده ايران شکست خورد ولی الرياضی با غلبه بر مهرام به عنوان سرگروه به دور بعدی رسيد.

در حاشيه:

- رايکو ترومن سرمربی تيم ملی بسکتبال ايران در المپيک پکن، هدايت تيم اسمارت فيليپين را بر عهده دارد که همين مسئله باعث شد تيم فيليپين با شناخت کامل نسبت به مهرام وارد ميدان شود.

- به دليل اين که مهرام در نيمه نهايی با نماينده کشور ميزبان بازی می‌کرد، فيليپينی ها اجازه ندادند تماشاگران ايرانی وارد ورزشگاه شوند و تنها تعدادی اندکی از ايرانی ها توانستند اين بازی را تماشا کنند.

آمار زمان بازی، گلزنی و ريباند بازيکنان مهرام در بازی با اسمارت فيليپين:

مهدی کامرانی: ۱۷ امتياز - ۶ ريباند - ۳۵ دقيقه و ۴۰ ثانيه

صمد نيکخواه بهرامی: ۱۹ امتياز - ۶ ريباند - ۳۶ دقيقه و ۱۲ ثانيه

حامد آفاق: ۱۱ امتياز - ۱ ريباند - ۳۵ دقيقه و ۳۳ ثانيه

کريستوفر ويليامز: ۱۶ امتياز - ۶ ريباند - ۳۹ دقيقه و ۳۵ ثانيه

شيخ سمب: ۱۷ امتياز - ۱۳ ريباند - ۳۶ دقيقه و ۷ ثانيه

اصغر کاردوست: بدون امتياز - ۲ ريباند - ۳ دقيقه و ۲۸ ثانيه

جواد داوری: بدون امتياز - ۰ ريباند - ۴ دقيقه و ۲۷ ثانيه

آرن داوودی: بدون امتياز - ۰ ريباند - ۴ دقيقه و ۲۰ ثانيه

اوشين ساهاکيان: بدون امتياز - ۰ ريباند - ۴ دقيقه و ۱۳ ثانيه

بابک نظافت: بدون امتياز - ۱ ريباند - ۲۵ ثانيه

مهراد آتشی: بازی نکرد

جابر روزبهانی: بازی نکرد


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016