یکشنبه 13 آذر 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

مديرعامل پرسپوليس در گفت‌وگو با ايسنا: نصرتي و رضايي به هيچ وجه برابر استقلال بازي نمي‌كنند

مدير عامل باشگاه پرسپوليس از تصميم قطعي‌اش براي باز ي نكردن محمد نصرتي و شيث رضايي در داربي جمعه خبر داد.

محمد رويانيان با اعلام اين خبر به خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: ما در اين باره تصميم قطعي را گرفتيم و آن هم اين است كه محمد نصرتي طبق محكوميتي كه برايش در نظر گرفتيم از انجام مسابقه در مسابقات نيم فصل اول محروم است و شيث رضايي هم از باشگاه اخراج شده است. بنابراين قاطعانه اعلام مي‌كنم كه اين دو بازيكن در داربي جمعه مقابل تيم استقلال حضور نخواهند داشت.

وي افزود: در اين رابطه با علي پروين هم صحبت كردم. از آنجا كه پيش از اين تصميم‌گيري در اين باره را به او سپرده بودم پروين هم پس از توضيحات بنده تصميم را پذيرفت و از آن حمايت كرد.

رويانيان درباره‌ي داربي در جام حذفي مقابل تيم استقلال به ايسنا گفت: تيم پرسپوليس همه تلاش خود را مي‌كند تا در داربي جمعه موفق باشد، هر چند برد و باخت براي ما مهم نيست بلكه مي‌خواهيم بازي زيبايي را با تمام توان به نمايش گذاشته و هميشه پايبند اصول و ضوابط اخلاقي و رفتاري حاكم بر باشگاه‌مان باشيم.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
رويانيان با انتقاد از بعضي خبرگزاري‌ها و سايت‌هاي خبري گفت: از رسانه‌ها و به ويژه بعضي از خبرگزاري‌ها و سايت‌هاي خبري كه به زعم خودشان موضوع احتمال بازي كردن نصرتي و شيث را تحليل كرده بودند مي‌خواهم كه بدانند تصميم صريح و قاطع در اين باره را بنده مي‌گيرم و مسئولان ذي‌ربط در باشگاه هم مشكلي با آن ندارند و در اين مقطع درباره‌ي پرونده فوق، بعد از بررسي جوانب امر تصميم قاطعي گرفتم كه نصرتي و شيث نمي‌توانند در داربي بازي كنند.

به گزارش ايسنا، در حالي رويانيان اين چنين از تصميم قطعي باشگاه درباره بازي نكردن محمد نصرتي صحبت مي‌كند كه سايت باشگاه پرسپوليس از كاربرانش خواسته تا درباره حضور يا عدم حضور نصرتي در بازي روز جمعه نظر بدهند، هر چند كه نتيجه اين نظرسنجي مخفي است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016