شنبه 24 دی 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

ناکامی دختران ایران در صعود به فینال تفنگ و تپانچه جوانان، فارس

دختران جوان ایران در دوازدهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا از رسیدن به فینال دو رشته بازماندند.

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در ادامه روز دوم دوازدهمین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا که به میزبانی دوحه قطر در حال برگزاری است، نمایندگان ایران در دو رشته تفنگ بادی 10 متر جوانان و تپانچه 25 متر جوانان در قسمت دختران از رسیدن به فینال بازماندند.

در تفنگ بادی 10 متر جوانان 3 تیرانداز دختر ایران به نام‌های فاطمه طاهری، دینا فرزادخواه و مائده امین زاده در بین 34 تیرانداز به ترتیب به رده‌های نهم، بیست و یکم و بیست و پنجم آسیا رسیدند و هر 3 از رسیدن به فینال این رشته بازماند. البته طاهری با بدشانسی در حالی از راهیابی به فینال بازماند که با نفر هشتم در امتیاز 393 به تساوی رسید که در نهایت تیر طلایی، تیرانداز کره‌ای را راهی فینال کرد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در بخش انفرای دو تیرانداز کره‌ای اول و دوم شدند و تیراندازی از کشور کویت به عنوان سوم آسیا رسید.
در فینال این رشته تیم ملی جوانان ایران در میان 8 تیم پس از تیم‌های چین، هند و کویت به مقام چهارمی آسیا رسید.

در رشته تپانچه 25 متر جوانان نیز مینا بارانی و فائزه عبدالکریمی به ترتیب با امتیازهای 562 و 561 به ترتیب با فاصله 2 و 3 امتیاز نسبت به تیرانداز تایلندی که به فینال رسید از رسیدن به این مرحله بازمانده و در مکان‌های نهم و دهم آسیا قرار گرفتند.
در این رشته منیژه زارع در میان 22 تیرانداز در مکام بیستم آسیا قرار گرفت.

در بخش تیمی این رشته نیز تیم ملی جوانان ایران پس از تیم‌های چین، تایلند و هند در میان 4 تیم با امتیاز 1635 به عنوان چهارمی آسیا رسید.

در پایان روز دوم رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا دو مدال برنز برای کاروان تیراندازی کشورمان به ثبت رسیده است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016