چهارشنبه 6 اردیبهشت 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

بیژن عزیزی: شکست استقلال غیرممکن نیست

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز گفت: شکست دادن استقلال برای ما کار غیرممکنی نیست.

بیژن عزیزی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد دیدار روز جمعه با استقلال گفت: در بازی‌های باقیمانده باید پیروز شویم. به عنوان مربی معتقدم پیروزی باید هدف تیم در همه بازی‌ها باشد نه فقط برای دو بازی مقابل پرسپولیس یا استقلال.

تیم باید در تمام مسابقات با هدف برد به میدان برود. در حال حاضر وضعیت شهرداری در جدول به گونه‌ای است که فقط باید پیروز شویم. کار سختی در دیدار با استقلال داریم اما شهرداری پتانسیل برد را دارد.

وی ادامه داد: تمام تلاش من این است که آرامش را در تیم حکمفرما کنم تا بازیکنان با تمرکز همراه آرامش کار کنند و زیاد نگران نتیجه نباشند و اصول دفاع و حمله را در میدان به خوبی اجرا کنند. بازی با استقلال هم برای ما مثل سایر دیدارهاست و باید پیروز شویم.

عزیزی در مورد اظهارات مدیرروستا مبنی بر اینکه باندبازی در تیم باعث ناکامی او شد، تصریح کرد: این نظر مدیرروستا است و من در این مورد قضاوتی نمی‌کنم. سعی کردم که چنین فضایی در تیم نباشد و اکنون هم خبری از باند و باندبازی در تیم نیست.

در دیدار با نفت آبادان که پیروز شدیم یکدلی و با هم بودن بازیکنان باعث موفقیت‌مان شد زیرا در این دیدار فوق‌العاده نبودیم. نقطه ضعف هم داشتیم اما توانستیم تیم بودن را خوب معنا کنیم. به بازیکنان گفته‌ام ابتدا باید به هم اطمینان داشته باشند و سپس خودشان را باور کنند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
سرمربی شهرداری تبریز در مورد نقاط ضعف استقلال گفت: استقلال با توجه به اینکه هم در لیگ قهرمانان آسیا و هم در لیگ برتر مسابقه می‌دهد، فرسوده شده است. شاید خستگی و شاید هم دلایل دیگر باعث فرسودگی استقلال شده که نمی‌خواهم به آن دلایل ورود کنم اما نمایشی که من از استقلال در روزهای اخیر دیدم با بازی این تیم در اواسط فصل خیلی تفاوت دارد و استقلال دیگر آن شادابی لازم را ندارد.

عزیزی در مورد اینکه این فرسودگی و خستگی به سود شهرداری تبریز است، اظهار داشت: دوست نداریم آرزو کنیم حریف مشکل داشته باشد تا ما موفق شویم، می‌خواهیم کار خودمان را انجام دهیم.

سرمربی شهرداری تبریز در مورد اینکه چند درصد احتمال پیروزی برابر استقلال را می‌دهد،‌ خاطرنشان کرد: نمی‌دانم، 90 دقیقه بازیکنان بر چرخ و فلک احساس و منطق سوار هستند و نمی‌توان پیش‌بینی کرد چه اتفاقی رخ می‌دهد اما شکست استقلال برای ما غیرممکن نیست.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016