جمعه 29 خرداد 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

فارس از بازداشت همسر شهيد رجايی خبر داد، ايران فاکس نيوز

فارس: "خبرگزاری فارس به نقل از روانبخشاز بازداشت همسر شهيد رجايی در حرم حضرت فاطمه معصومه (س) خبر داد.

گفته می شود خانواده و همسران برخی شهدای مشهور نظير همت و باکری نيز همراه همسر شهيد رجايی بوده اند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


قاسم روانبخش از طلاب هوادار احمدی نژاد با اشاره به حضور اين خانواده های شهدا که برای درد دل با علما به قم رفته بودند، ‌گفت: طی خبری که در خصوص حرکت اتوبوس‌هايی از تهران برای ايجاد آشوب و اغتشاش در قم پخش شد، به سرعت بسيجيان و مردم آگاه با حضور در ورودی‌های شهر از وارد شدن اين اغتشاشگران به قم جلوگيری کردند. يکی از اين اتوبوس‌ها که اکثر زنان در آن حضور داشتند وارد قم شدند و خواستار ديدار با علما شدند.

فارس از بازداشت همسر شهيد رجايی خبر داد

وی افزود: با آگاهی علما و مراجع اين افراد که جميله کديور، محتشمی‌پور و همسر شهيد رجايی هم در بينشان بودند با دست رد علمای آگاه ما مواجه شدند و پس از اينکه حالت زاريشان نتوانست علما را نرم کند تا بر طبق خواسته آنان سخن بگويند، می‌خواستند توطئه ديگری برپا کنند و در صحن آيينه حرم حضرت فاطمه معصومه (س) تحصن کردند، ولی پس از ساعاتی با شعارهای مردم و کمک نيروی انتظامی دستگير شدند و اين توطئه خنثی شد.

روانبخش ادامه داد: اين توطئه‌گران با زيرکی امشب را برای تحصن انتخاب کردند چون حرم حضرت فاطمه معصومه (س) شلوغ است و می‌خواستند از اين شلوغی به نفع خود استفاده کنند و بگويند همه مردم ياور ما هستند که با هوشياری مردم و نيروی انتظامی اين توطئه هم خنثی شد."

خبر تکميلی از ايران فاکس نيوز (هنوز تاييد نشده است ):

خانم محتشمی پور کاملا خبر خبرگزاری فارس در مورد بازداشت همسر شهيد رجايی و بقيه خانم ها را تکذيب کرد.

البته ما هم اميدواريم اين خبر تکان دهنده شايعه باشد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016