سه شنبه 17 شهریور 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

احمدی‌نژاد نامه معرفی وزير نيرو و آموزش و پرورش را از مجلس پس گرفت، ايلنا

باهنر گفت: رئيس‌جمهور نامه‌ای به مجلس ارائه داده است و اعلام کرده است به دليل ايام قدر نامه قبلی را فعلا مسترد می‌دانم و اين امر را به بعد از اين مسائل موکول می‌کنم.


محمود احمدی‌نژاد نامه معرفی وزرای پيشنهادی برای وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و نيرو را به دليل آنچه همزمان شدن با ايام قدر عنوان کرد از مجلس پس گرفت.
به گزارش خبرنگار ايلنا محمدرضا باهنر پيش از پايان جلسه علنی امروز اعلام کرد: رئيس‌جمهور نامه‌ای به مجلس ارائه داده است و اعلام کرده است به دليل ايام قدر نامه قبلی را فعلا مسترد می‌دانم و اين امر را به بعد از اين مسائل موکول می‌کنم.
به گزارش ايلنا متن اين نامه به شرح زير می‌باشد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


جناب آقای دکتر لاريجانی رئيس مجلس شورای اسلامی با سلام و با عنايت به ايام قدر نامه شماره ۷۳۷۸۲ مورخ ۱۵ شهريورماه ۱۳۸۸ مربوط به معرفی وزرای پيشنهادی برای وزارتخانه‌های نيرو و آموزش و پرورش را استرداد می‌نمايم خواهشمند است دستور فرماييد اقدام لازم مبذول شود.
بديهی است بعدا براساس اصل۱۳۳ قانون اساسی نسبت به معرفی وزرای پيشنهادی اقدام خواهد شد.
محمدرضا باهنر در پايان اعلام کرد: با اين وضعيت بررسی صلاحيت وزرا در هفته آينده منتفی است و مجلس شورای اسلامی تا پنجم مهرماه جلسه علنی نخواهد داشت.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016