پنجشنبه 23 آذر 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

یک وبلاگ نويس در کرمانشاه به جرم نشر اکاذیب بازداشت شد

خبرگزاری هرانا - رئیس پلیس فتای کرمانشاه از بازداشت یک وبلاگ نویس که اقدام به نشر اکاذیب در وبلاگ خود بر علیه یکی از مسئولین دولتی کرده بود؛ خبر داد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، سرهنگ"زحمتکش" رئيس پليس فتا استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت:پيرو شکايت نماينده حقوقي يکي از سازمان هاي دولتي مبني براينکه افرادي ناشناس اقدام به نشر اکاذيب و درج مطالب خلاف واقع بر عليه مسئولان آن سازمان در سايتي اينترنتي کرده اند، ماموران پليس فتا اقدامات خود را براي رسيدگي به اين پرونده آغاز کردند.
سرهنگ زحمتکش افزود: پس از انجام تحقيقات فني و تخصصي كارآگاهان اين پليس، متهم شناسايي و به اين پليس احضار شد.

هم چنین رییس پلیس فتای استان خراسان‌جنوبی از دستگیری دختر و پسری که اقدام به انتشار تصاویر مبتذل در صفحه اینترنتی مشترکشان کرده بودند، خبرداد.

سرهنگ حسینی در این باره گفت: در پی رصد صورت گرفته توسط ماموران پلیس فتا در فضای مجازی و در راستای کاهش تخلفات در این فضا در یکی از شبکه‌های اجتماعی، کارشناسان پلیس فتا صفحه‌ای را که اقدام به ترویج فساد و فحشاء کرده بود را شناسایی و اقدامات خود را در این زمینه آغاز کردند.

به گفته وی، ترویج فساد و تبلیغ آن به هر نحو و نیز استفاده ابزاری از افراد برای گسترش فحشا در فضای مجازی جرم تلقی شده و با عاملان آن برخوردی قانونی می‌شود.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول 
Copyright: gooya.com 2016