سه شنبه 7 اردیبهشت 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

مجسمه شهريار در محوطه تئاتر شهر مفقود شد! ايسنا

مدير مجموعه‌ی تئاترشهر:
حفاظت اين مجسمه برعهده‌ی پليس پارک است و ما اطلاع دقيقی نداريم


گويا از زمان نامشخصی مجسمه «شهريار» که از نيمه‌ی دوم سال گذشته در محوطه باز مجموعه تئاتر شهر قرار گرفته است، مفقود شده و اثری از اين مجسمه نيست.

در پی مفقود شدن اين مجسمه محمد حيدری،مدير مجموعه تئاتر شهر به خبرنگار خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)،گفت: هيچ گزارش و خبر موثقی از سوی شهرداری منطقه ۱۱ يا پليس پارک در خصوص ربوده شدن يا برداشته شدن اين مجسمه به ما اعلام نشده است.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
وی اعلام کرد:حفاظت اين مجسمه بر عهده پليس پارک است که از سوی شهرداری منطقه ۱۱ منصوب شده است و ما اطلاع دقيقی از آن نداريم.

او هم‌چنين از زمان مفقود شدن اين مجسمه هم اظهار بی اطلاعی کرد.

به گفته‌ی مدير تئاتر شهر ، مجموعه تئاتر شهر هم اکنون در حال پيگيری وضعيت اين مجسمه با مسوولان‌شهرداری منطقه ۱۱ است.

نيم‌تنه برنزی استاد «شهريار» ساخته علی قهاری است و سيد مجتبی موسوی مدير اداره حجم سازمان زيبا‌سازی شهرداری تهران در پی مفقود شدن آن احتمال داد:اين نيم‌تنه برنزی در تعطيلات عيد به سرقت رفته باشد.

به گفته‌ی او؛ اداره حجم و زيباسازی در پيگير گم‌شدن اين تنديس است و به‌زودی بايد جايگزينی برای آن در محوطه‌ی تئاتر‌شهر در نظر گرفته شود.

گفتنی است: اين تنديس برنزی پيش از اين در ابتدای خيابان شهريار، قبل از تالار وحدت نصب شده بود اما نيم سال دوم سال ۸۸ به محوطه‌ی تئاتر‌شهر منتقل شد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016