جمعه 4 تیر 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

به علی عامه‌کن، هنرمند تصويرگر و گرافيست مبتلا به سرطان در ايران کمک کنيم!

خبرنامه گويا - ايميل زير از طرف يکی از دوستان علی عامه‌کن، گرافيست و تصويرگر ساکن ايران به دستمان رسيده است:

سلام
دوست تصويرگر و گرافيست ما، علی عامه‌کن، درگير سرطان است؛ سرطان تومور معده که گويا به ريه سرايت کرده است. در حال حاضر هم اوضاع خوبی ندارد متاسفانه.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
علی، از تصويرگران جوان و موفقی است که تنها شرح برخی فعاليت‌ها و جوايز پرتعداد بين‌المللی‌اش را می‌شود با يک جست‌وجوی ساده اينترنتی دانست. و الآن هم نيازی به رديف کردن اين موارد نيست. علی بيمه خدمات درمانی دارد، اما متاسفانه مشمول طرح بيمه تکميلی نشده يا اقدام نکرده يا چی.. به هر حال، اين‌روزها که خيلی هم دير بيماری‌اش را شناخته، هزينه‌های سنگين شيمی‌درمانی مشکلات جدی‌ای برای خود و خانواده‌اش پيش آورده است. نامه‌بازی‌های اداری هم عموما در اين شرايط، نوش‌داروی بی‌حاصل اند.
فکر کرديم که بتوانيم روی هم‌دلی و هم‌راهی دوستان خود حساب کنيم؛ راه ديگری در اين وانفسای بی‌توجهی مسوولان به ذهن‌مان نرسيد.

شماره‌حسابی از برادرش گرفتم، با توضيح و تاکيد روی اين نکته که هم ما شأن علی را می‌دانيم، هم دوستان ما. حالا اگر دوستی توان و امکان هم‌راهی داشت، می‌تواند کمک نقدی‌اش را به اين حساب واريز کند:

شماره حساب: ۰۰۰۳۵۲۷۵۱۹۰۱۱
حسن عامه‌کن طارم‌سری
عابر بانک تجارت شعبه ۳۶۱


برای شفا و آرامش اين دوست، و دوستان ديگری که درگير بيماری و رنج اند، دعا کنيم.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016