شنبه 11 دی 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

اصغر فرهادی خطاب به جواد شمقدری: سکوت را در آن برهه رسم اخلاق نديدم، ايسنا

اصغر فرهادی در نامه‌ای خطاب به جواد شمقدری به اظهار نظر اخير اين مدير سينمايی پاسخ داد.

اين کارگردان در اين نامه که در اختيار بخش سينمايی خبرگزاری دانشجويان ايران(ايسنا) قرار داده خطاب به شمقدری نوشته است: «جناب آقای شمقدری سلام؛ در اظهار نظری که اخيرا در مورد اينجانب داشته‌ايد در کمال تعجب دوباره پرونده‌ی صحبت‌های من در جشن خانه سينما را گشوده و نقل قولی از من ذکر نموده‌ايد. فارغ از انگيزه و نيت اين نقل قول در چنين زمانی و پس از گذشت چند ماه از آن اتفاق، لازم می‌دانم نکته‌ای را تصريح کنم.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در آن روزهای توقف فيلم ترجيح دادم تا به جای هر واکنش و عکس‌العملی سکوت اختيار کنم، مطمئنا اگرمسووليت آن صحبت‌ها تنها متوجه شخص خودم بود، اين سکوت ادامه پيدا می‌کرد. هنگامی اين سکوت را شکستم که دريافتم تبعات آن صحبت‌ها آرام آرام باعث آسيب ديگر همکارانم هم شده و خواهد شد.»

فرهادی در بخش پايانی نامه‌اش آورده است:«سکوت را در آن برهه رسم اخلاق نديدم و همه‌ی توضيحاتم را در دو مصاحبه‌ای که دراين رابطه داشتم، بيان کردم.

امروز هم تصريح می‌کنم هرگونه نقل قول و برداشتی خارج از آن توضيحات که در مصاحبه‌هايم آمده، مورد تاييد اينجانب نيست.

با سپاس اصغر فرهادی »

به گزارش ايسنا، اخيرا جواد شمقدری در همايشی در مشهد پيرامون حاشيه‌های بوجود آمده درباره‌ی‌صحبت‌های اصغر فرهادی در جشن خانه سينما، اظهارنظر کرده است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016