سه شنبه 8 شهریور 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

ضرغامی: شبکه های فارسی زبان بیگانه با روش های غیر اخلاقی بدنبال جذب تماشاگر هستند، مهر

رئیس سازمان صدا و سیما با تاکید بر اینکه شبکه های بیگانه فارسی زبان با روش های غیر اخلاقی بدنبال جذب تماشاگر هستند افزود: این شبکه ها در راهبرد خود با شکست مفتضحانه مواجه شده اند.

به گزارش خبرنگار مهر عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما در اولین همایش فراکسیون بیداری اسلامی که امروز در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در حال برگزار است با بیان این که تشکیل فراکسیون بیداری اسلامی در مجلس کار ارزشمندی است گفت: حرکت مجلس که در این شرایط ییچیده سیاسی اجتماعی در داخل و خارج کشور تصمیم به تشکیل این فراکسیون گرفت حرکتی پربرکت خواهد بود.

وی با بیان اینکه افراد در هر شرایطی که قرار دارند باید تلاش کنند مشکلات پیرامون خود را برطرف کنند افزود: حرکت بیداری اسلامی با خودسوزی یک جوان در تونس آغاز شد و آنقدر پرشتاب بود که تحلیلگران غربی نیز از تبیین درست این مسئله عاجز بودند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
رئیس سازمان صدا و سیما با تاکید بر اینکه حرکت بیداری اسلامی در منطقه بسیاری از تحلیل های غربی ها را به هم ریخت، گفت: در این موج عظیم بیداری تناقض گویی های رسانه های غربی مشهود است و آنها تلاش می کنند تهدیدات بر علیه خود را به فرصت تبدیل کنند و به نوعی بر موج بیداری اسلامی سوار شوند.

ضرغامی حرکات اخیر بیداری زیربنایی ، الهی و در بسیاری از کشورها اسلامی است و توانست بسیاری از ترفندهای استکبار را به سرعت خنثی کند.

رئیس سازمان صدا و سیما تصریح کرد: شبکه های مستقلی که تا پیش از بیداری اسلامی مخاطبان محدودی داشتند به خاطر مواضع چندگانه شبکه های غربی به سرعت توانستند رشد کنند.

وی در همین زمینه گفت: شبکه العالم که رسانه جمهوری اسلای ایران است در زمان بیداری اسلامی مصر در طول 18 روز در میدان التحریر 24 ساعته مشاهده می شد.

ضرغامی افزود: بعد ازپیروزی مردم مصر و سرنگونی فرعون این کشور ارتباطات زیادی با شبکه العالم برقرار کردند و نشان دادند ارتباط خوبی با افکار مترقی انقلاب اسلامی دارند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر رسانه های مستقل و متعلق به انقلاب اسلامی بیش از گذشته در سطح جهانی مطرح شدند افزود: در چند روز اخیر در مورد راهپیمایی روز قدس شبکه های غربی سکوت مطلق اختیار کرده بودند و شبکه های فارسی زبان ضد انقلاب با انتخاب سوژه های دم دستی و دروغ پردازی حوادث فتنه را دستمایه قرار داده و با وادادگان سیاسی مصاحبه کردند تا راهپیمایی روز قدس را تحت تاثیر قرار دهند.

رئیس سازمان صدا و سیما با تاکید بر اینکه شبکه های خبری با بی اعتباری کامل نزد مردم جهان مواجه هستند افزود: برخی از شبکه های فارسی زبان با روش های غیراخلاقی به دنبال جذب تماشاگر هستند.

ضرغامی با بیان اینکه غرب بدنبال این است که نشان دهد الگوی جمهوری اسلامی الگوی موفقی نیست افزود: وظیفه امروز ما از هر مقطعی حساستر است متاسفانه امروز در بسیاری از منازعات سیاسی تنها آب به آسیاب دشمن ریخته می شود و بسیاری از عوامل داخلی فتنه گران کوچکترین اختلاف را بزرگنمایی می کنند.

وی در پایان تاکید کرد: برخی خیال می کنند اقتدارشان در این است که پاسخ یکدیگر بدهند اما کسانی که بصیرت و علم بیشتری دارند از بسیاری از این منازعات و درگیری های احساسی به راحتی عبور می کنند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016