یکشنبه 24 مهر 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

سلحشور سینمای ایران را به 'فاحشه خانه' تشبیه کرد، بی بی سی

فرج الله سلحشور، کارگردان ایرانی، با انتقاد از تلاش یک تهیه کننده برای دعوت از آنجلینا جولی، هنرپیشه پرآوازه هالیوود به ایران، گفت که "سینمای ایران فاحشه خانه است."

آقای سلحشور، روز شنبه ۲۳ مهر (۱۵ اکتبر) در گفتگوی اختصاصی با پانا (خبرگزاری کانون دانش آموزی ایران) گفت: "هنرپیشه‌های زن ایران خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند و سینمای ایران باید هم برای ادامه فعالیت خود فاحشه بین المللی بیاورد."تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
او به خبرگزاری پانا گفته است: "سینمای ایران فاحشه خانه است. مگر صبح تا شب عکس های هنرمندان چاپ نمی شود. وقتی زن‌های ما افتخارشان این است که عکس های خود را به صورت نیمه عریان در اینترنت بگذارند، یعنی خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند."

به گزارش رسانه های داخلی ایران، یکی از تهیه کنندگان این کشور تلاش کرده بود که از آنجلینا جولی برای بازی در یک فیلم جدید تولید ایران دعوت کند.

علی سرتیپی، تهیه کننده فیلم "رسوایی" که قرار است با کارگردانی مسعود ده نمکی ساخته شود، چند روز پیش در گفتگو با خبرگزاری فارس، ضمن تایید این خبر گفته بود که آقای ده نمکی با این پیشنهاد مخالفت کرده است.

از فرج الله سلحشور سریال "یوسف پیامبر" از تابستان ۱۳۸۷ به مدت یک سال هر هفته از تلویزیون ایران پخش شد.

بیشتر فیلم ها و سریال های ساخته آقای سلحشور بر اساس متون مذهبی است - از جمله فیلم "ایوب پیامبر" و سریال های "مردان آنجلس" و "یوسف پیامبر".


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016