یکشنبه 10 مهر 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

"باد و مه" محمدعلی طالبی در جشنواره‌ ونکور، ايسنا

در ادامه حضور بين المللی فيلم «باد و مه» محمدعلی طالبی‌، اين فيلم به جشنواره‌ی «ونکور» راه يافت.

محمدعلی طالبی در گفت وگويی با خبرنگار سينمايی خبرگزاری دانشجويان ايران(ايسنا)، گفت:‌ اين فيلم در ۲۹ سپتامبر ـ ۷ مهر ماه ـ در اين جشنواره نمايش داشت که به دليل گرفتاری نتوانستم، بروم.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
وی از اکران اين فيلم از ۱۴ اکتبر ـ ۲۲ مهر ماه ـ در پنج شهر آلمان خبر داد و اظهار کرد:‌ کمپانی «ارسنال» که پخش بين المللی فيلم را برعهده دارد برای شروع اکران پنج شهر برلين،‌ لايپزيک ،‌مونيخ‌، کلن و هامبورگ را در نظر گرفته و مراسم فرش قرمزی تدارک ديده که خودم هم حضور خواهم داشت.

طالبی همچنين از ادامه اکران جهانی «باد و مه» در اتريش و سوئد خبر داد.

اين کارگردان درباره حضور داخلی اين فيلم گفت: قرار است در جشنواره کودک اصفهان شاهد نمايش اين فيلم باشيم.

وی همچنين اظهار اميدواری کرد:بعد از اين جشنواره با توجه به بحث‌هايی که مبنی بر راه‌اندازی اکران سينمای کودک مطرح می‌شود، بتوانيم اکران خوبی برای آن بگيريم.

«باد و مه» که در جشنواره فيلم برلين حضور موفقی داشت، پيش از اين در جشنواره فيلم ايرلند حضور داشت و به زودی نيز به جشنواره «اشتوتگارت» در آلمان می‌رود.

فيلم سينمايی «باد و مه» با نام قبلی «دوباره پروازه کن» داستان کودکی را روايت می‌کند که در دوران جنگ تحميلی بر اثر بمباران مادر خود را از دست داده و بر اثر اين انفجار کرو لال شده است.

«باد و مه» اقتباسی از کتاب «تابستان و غاز سفيد» نوشته مژگان شيخی است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016