چهارشنبه 20 خرداد 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

مقدماتی جام جهانی: تيم‌ ملی فوتبال ايران از سد امارات گذشت، ايسنا

تيم‌ ملی فوتبال ايران با يک گل از سد امارات گذشت.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، ديدار تيم‌های ملی فوتبال ايران و امارات از سری مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ با نتيجه‌ی يک بر صفر به سود کشورمان به پايان رسيد.

تک گل اين ديدار را علی کريمی در دقيقه ۵۴ به ثمنر رساند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
تيم ايران که در اين مسابقه با ترکيب سيدمهدی رحمتی، مهدی مهدوی کيا(محمدرضا خلعتبری)، سيدجلال حسينی، هادی عقيلی، جواد نکونام، علی کريمی، حسين کعبی، آندرانيک تيموريان، پژمان نوری، مسعود شجاعی (خسرو حيدری) و وحيد هاشميان(آرش برهانی) به مصاف حريف رفته بود در شرايطی که بيشتر صاحب توپ و ميدان بود، در نهايت موفق به ثمر رساندن يک گل شد تا خود را آماده‌ی ديدار با کره‌ی چنوبی کند.

آخرين ديدار ايران که به نوعی تکليف تيم ملی را برای بقا در رقابت‌های انتخابی جام جهانی مشخص می‌کند، روز ۲۷ خرداد در سئول برگزار می‌شود.

ايران در صورت پيروزی بر کره و تساوی عربستان و کره شمالی به عنوان تيم دوم به جام جهانی راه پيدا خواهد کرد.

***

علی کريمی بهترين بازيکن زمين شد

علی کريمی بهترين بازيکن ديدار تيم‌های فوتبال ايران و امارات شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، در پايان ديدار تيم‌های فوتبال ايران و امارات از سری رقابت‌های راهيابی به جام جهانی ۲۰۱۰ آفريقای جنوبی در تهران، علی کريمی به عنوان بهترين بازيکن زمين برگزيده شد.

اين درحالی است که کريمی تک گل بازی را برای تيم ايران به ثمر رساند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016