شنبه 18 مهر 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

فريدون فضلي: قطبي به خودم نگاه كند ، نه شناسنامه ام!، ايران ورزشي

فريدون فضلي در بازي با شاهين با 2 گلي كه زد ركورد گلزني در تاريخ ليگ برتر و تاريخ فوتبال ايران را شكست.جالب اينجاست كه او در شرايطي به عنوان يكي از بهترين مهاجمان چند سال اخير ليگ به حساب مي‌آيد كه هميشه از تيم ملي دور بوده است.

2 ركورد را شكستي چه احساسي داري؟
من تا آنجا كه اطلاع دارم فقط ركورد گلزني در تاريخ ليگ برتر را شكسته‌ام. ركورد دوم چيست؟

دو ركورد گلزني ادموند بزيك در تاريخ فوتبال ايران.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
نمي‌دانستم. البته بهتر است در اين مورد از فدراسيون فوتبال استعلام كنيد چون در بازي مقابل استيل‌آذين داور مسابقه گلي را به نام من ثبت كرد اما روزنامه‌ها آن را به اسم احمد تقوي نوشته‌اند.

حتي اگر آن گل را هم حساب نكنند باز هم با بزيك برابر شده‌اي.
از اين موضوع خيلي خوشحالم. فكر مي‌كنم با رسيدن به اين دو ركورد توانستم تا حدودي حقم را از اين فوتبال بگيرم.

اما با وجود اين دو ركورد، نه به تيم ملي دعوت شدي و نه عنوان آقاي گلي را به دست آوردي. چرا؟
در مورد تيم ملي بايد بگويم كه هيچكس ما را دوست ندارد و گلزني‌هاي من را نمي‌بيند.تيم ملي يك مسأله سليقه‌اي است و ما به سليقه مربيان نمي‌خوريم. در مورد آقاي گل نشدنم هم بايد بگويم كه بدشانسي آوردم. در سال‌هايي كه خوب گل مي‌زدم مصدوم شدم تا نتوانم روند گلزني‌هايم را ادامه بدهم. مثلا سال اول ليگ در ابومسلم مصدوم شدم، سال گذشته همسترينگ پاره كردم. امسال هم به صلاحديد آقاي ضيايي در پست تخصصي‌ام بازي نمي‌كنم.

انتظارت از افشين قطبي چيست؟
او يكي دو بار در تمرينات و بازي‌هاي ما حاضر شده است. نمي‌دانم چه بايد بگويم اما اميدوارم آمادگي و گلزني‌هاي من را ببيند و به شناسنامه‌ام توجه نكند.
محسن بياتي‌نيا به دليل همين درگيري با تو از تيم اخراج شد ...
من چنين خبري را تكذيب مي‌كنم. مطمئن باشيد اگر چنين اتفاقي مي‌افتاد من را هم اخراج مي‌كردند چون براي مسوولان تيم من با محسن تفاوتي نداريم.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016