چهارشنبه 15 مهر 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

پايان هفته دهم ليگ برتر فوتبال: استقلال با شکست مس صدرنشين شد، شکست پيکان از استقلال اهواز، ايسنا

تيم فوتبال استقلال تهران با پيروزی بر مس کرمان صدرنشين رقابت‌های ليگ برتر شد.

به گزارش ايسنا، در ادامه رقابت‌های هفته دهم ليگ برتر فوتبال تيم استقلال موفق شد با نتيجه ۲ بر يک مس کرمان را شکست داده و به صدر جدول صعود کند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
استقلال با گلزنی جان واريو و آرش برهانی در دقايق ۱۱ و ۶۳ با ۲۲ امتياز صدرنشين ليگ برتر شد.

تک گل مس کرمان را نيز جيوواينی به ثمر رساند.

در ديگر ديدار امروز نيز تيم فوتبال استقلال اهواز در خانه موفق شد با نتيجه ۳ بر يک پيکان قزوين را شکست دهد. ميداودی در دقايق ۶ و ۶۷ و فعال در دقيقه ۴۴ گل‌های استقلال اهواز را زدند و عسگری در دقيقه ۵۷ تک گل پيکان قزوين را به ثمر رساند.

پيکان با اين شکست صدرنشينی را از دست داد و در مکان دوم جدول رده‌بندی قرار گرفت.

در ديگر ديدار امروز استيل آذين با نتيجه ۲ بر ۲ در برابر ملوان بندر انزلی متوقف شد.

بدين ترتيب با پايان هفته دهم رقابت‌های ليگ برتر، استقلال با ۲۲ امتياز صدرنشين شد، پيکان با ۲۰ امتياز و ذوب آهن اصفهان با ۱۹ در مکان‌های دوم و سوم جدول قرار دارند.

سپاهان اصفهان با ۱۶ امتياز، مقاومت سپاسی با ۱۵، پرسپوليس تهران با ۱۵ امتياز، صبای قم با ۱۵ امتياز، استيل آذين با ۱۵، سايپا با ۱۵، تراکتور سازی تبريز با ۱۳، مس کرمان ۱۲، راه آهن با ۱۱، ملوان انزلی با ۱۱، استقلال اهواز با ۱۰، شاهين پارس جنوبی با ۸، پاس همدان با ۶، ابومسلم با ۶ و فولاد خوزستان با ۵ امتياز در مکان‌های چهارم تا هيجدهم جدول رده‌بندی ليگ برتر قرار دارند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016