پنجشنبه 5 آذر 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

نتایج بازی های امشب لیگ قهرمانان اروپا، سایت گل

گروه 1

سرنوشت تیم دوم گروه در بازی حساس یوونتوس- بایرن مونیخ در شب آخر رقابت های مرحله گروهی مشخص می شود

با پیروزی بایرن مونیخ مقابل مکابی و شکست یوونتوس در مقابل بوردو، سرنوشت تیم دوم صعود کننده از این گروه در دیدار بایرن مونیخ- یوونتوس در شب آخر رقابت ها مشخص خواهد شد.

یوونتوسی ها امشب در ورزشگاه شابان دلماس، میهمان شاگردان لورن بلان بودند و با دو گل فرناندو و شاماخ در نیمه دوم، مغلوب شدند تا برای صعود، یک دیدار حساس و دشوار را در مقابل بایرن پیش رو داشته باشند. بایرنی ها که در صورت پیروزی یووه در مقابل تیم صعود کرده بوردو، باید راهی لیگ اروپا می شدند، با تک گل ایویکا اولیچ مکابی را از پیش رو برداشتند تا به لطف پیروزی بوردو، همچنان از شانس صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان برخودار باشند. آنها در بازی آخر گروه باید میهمان تیم یوونتوس باشند.

بایرن مونیخ 1-0 مکابی حیفا

گل: ایویکا اولیچ 62

بوردو 2-0 یوونتوس

گل ها: فرناندو 54، شاماخ 90

1- بوردو 5 بازی 13 امتیاز

2- یوونتوس 5 بازی 8 امتیاز

3- بایرن مونیخ 5 بازی 7 امتیاز

4- مکابی 5 بازی 0 امتیاز

بازی های شب آخر:

17/9:

یوونتوس- بایرن مونیخ

مکابی- بوردوتبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
گروه 2

پیروزی بشیکتاش در مقابل منچستر یونایتد، می تواند آنها را به لیگ اروپا برساند

شاگردان مصطفی دنیزلی در ورزشگاه الدترافورد موفق شدند تیم دوم منچستر یونایتد را با تک گل رودریگو تلو شکست دهند اما علی رغم این پیروزی، آنها شانسی برای صعود به مرحله بعد رقابت های لیگ قهرمانان نخواهند داشت. با این وجود، این پیروزی را نمی توان کاملا بی حاصل دانست. در صورتی که بشیکتاش بتواند در بازی آخر گروه زسکا مسکو را با نتیجه ای بهتر از 2-1 شکست دهد، راهی لیگ اروپا خواهد شد.

در دیگر دیدار این گروه که ساعتی زودتر از نبرد الدترافورد شروع شد، زسکا مسکو 2-1 وولفسبورگ را از پیش رو برداشت تا سرنوشت تیم دوم گروه به روز آخر کشیده شود. در صورتی که منچستر در بازی آخر باز هم از بازیکنان ذخیره استفاده کند، شاگردان آرمین فه شانس بیشتری برای صعود خواهند داشت.

منچستر یونایتد 0-1 بشیکتاش

گل: رودریگو تلو 20

زسکا مسکو 2-1 وولفسبورگ

گل ها: توماش نسید 58، میلوش کراسیچ 66 (زسکا مسکو)،

ادین ژکو 19 (وولفسبورگ)

1- منچستر یونایتد 5 بازی 10 امتیاز

2- وولفسبورگ 5 بازی 7 امتیاز

3- زسکا مسکو 5 بازی 7 امتیاز

4- بشیکتاش 5 بازی 4 امتیاز

برنامه شب آخر:

17/9:

وولفسبورگ – منچستر یونایتد

بشیکتاش- زسکا مسکو

گروه 3

سرنوشت دو تیم صعود کننده از این گروه کاملا به روز آخر کشیده شد. المپیک مارسی در دیداری شایسته پیروزی در مقابل میزبانش بود، در سن سیرو به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 مقابل میلان دست پیدا نکرد تا در بازی آخر کار دشواری مقابل رئال مادرید داشته باشند.

در این دیدار، ابتدا میلان توسط بوریه لو به گل رسید اما تنها 6 دقیقه بعد مارسی روی حرکت دیدنی نیانگ، توسط لوچو گونزالس کار را به تساوی کشاند. تیم مارسی در طول بازی بارها دروازه میلان را تا آستانه فروپاشی مجدد پیش برد اما با یدشانسی موقعیت را از دست دادند. آنها دو بار نیز تیرک دروازه میلان را به لرزه درآوردند.

در دیگر دیدار این گروه، رئال مادرید با تک گل ایگواین، زوریخ را شکست داد تا در دیدار آخر، با خیالی آسوده به مصاف مارسی بروند. در این مسابقه، کریس رونالدو بعد از مدت ها برای سفیدها به میدان رفت.

میلان 1-1 المپیک مارسی

گل ها: بوریه لو 10 (میلان) لوچو گونزالس 16 (مارسی)

رئال مادرید 1-0 زوریخ

گل: گونزالو ایگواین 21

1- رئال مادرید 5 بازی 10 امتیاز

2- میلان 5 بازی 8 امتیاز

3- المپیک مارسی 5 بازی 7 امتیاز

4- زوریخ 5 بازی 3 امتیاز

برنامه شب آخر:

17/9:

زوریخ – میلان

المپیک مارسی- رئال مادرید

گروه 4

در گروهی که تکلیف صعود تیم ها در هفته چهارم مشخص شده بود، چلسی با یک گل پورتو را در خانه اش شکست داد، تا صدر نشینی اش را تثبیت کند. تک گل چلسی را در ای بازی نیکلاس آنلکا در نیمه دوم به ثمر رساند.

در دیگر دیدار این گروه، اتلتیکومادرید بار دیگر در مقابل تیم قبرسی آپوئل متوقف شد تا حتی نتواند راهیابی اش به لیگ ارپا را قطعی کند. در این بازی ابتدا نناد برای آپوئل گلزنی کرد و سپس سیمائو کار را به تساوی کشاند.

پورتو 0-1 چلسی

گل: نیکلاس آنلکا 69

آپوئل 1-1 اتلتیکومادرید

گل ها: نناد 5 (آپوئل) سیمائو 62 (اتلتیکو مادرید)

1- چلسی 5 بازی 13 امتیاز

2- پورتو 5 بازی 9 امتیاز

3- اتلتیکومادرید 5 بازی 3 امتیاز

4- آپوئل 5 بازی 2 امتیاز

بازی های شب آخر:

17/9:

اتلتیکو مادرید- پورتو

چلسی – آپوئل


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016