پنجشنبه 29 بهمن 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

استقلال با شكست مس به مكان سوم جدول ليگ برتر آمد، ایلنا

تيم فوتبال استقلال تهران با كسب پيروزي 2 بر صف مقابل مس كرمان موقتا تا انجام ديگر بازي‌هاي هفته بيست و هفتم به رده سوم جدول رده‌بندي ليگ برت صعود كرد.

به گزارش ايلنا، تيم استقلال از ساعت 17/30 امروز در ورزشگاه آزادي به مصاف تيم انتهاي جدولي مس كرمان رفت كه در پايان توانست با گل‌هاي حنيف عمران‌زاده و فرهاد مجيدي به پيروزي دو بر صفر دست يابد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
شاگردان صمد مرفاوي با شروع مسابقه خود برابر مس كرمان با ارائه يك فوتبال تهاجمي توانستند در همان نيمه نخست با دو گل از حريف خود پيش بيفتند، البته اين تيم سواي دو گلي كه به ثمر رساند فرصت‌هاي ديگري هم براي رسيدن به گل‌هاي بيشتر داشت كه توسط مهاجمان اين تيم به هدر رفت، در اين بين تيم مس هم فرصت‌هايي براي گلزني داشت كه نتوانست از آنها استفاده كند. استقلال كه با دو گل در نيمه اول بار خود را بسته بود در نيمه دوم و براي اينكه نتيجه را از دست ندهد بازي را اداره كرد و توانست با همان دو گل بازي را به سود خود به پايان برساند.

در نهايت اين تيم استقلال بود كه پس از شكست برابر پرسپوليس در هفته بيست و ششم ليگ برتر به يك پيروزي روحيه بخش دست يابد. البته آبي‌پوشان در ديدارهاي جام حذفي هفته گذشته با 13 گل مقابل ذرت كاران به پيروزي دست يافته بودند.

تيم استقلال بدون احتساب بازي‌هاي روز جمعه هفته جاري كه از هفته بيست و هفتم سري رقابت‌هاي ليگ برتر خواهد بود موقتا با كسب در مكان سوم جدول رده‌بندي ليگ برتر قرار گرفت.

بازيكنان تيم استقلال تهران؛

محمد محمدي، هادي شكوري، حنيف عمران‌زاده، پژمان منتظري، مهدي اميرآبادي، حسين كاظمي، رينالدو، خسرو حيدري، فابيو جان داريو، سياوش اكبرپور و فرهاد مجيدي.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016