چهارشنبه 12 اسفند 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

هفته بيست و هشتم ليگ برتر فوتبال - ركوردشكني در تهران، انتقام و برادركشي در اهواز، فارس

هفته بيست و هشتم ليگ برتر فوتبال روز جمعه با برگزاري 6 ديدار آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، برنامه 6 ديدار آغازين هفته بيست و هشتم به شرح زير است:تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
* استقلال اهواز ـ استقلال تهران
استقلال تهران پس از حذف از جام حذفي حالا به دنبال كسب سهميه از طريق ليگ برتر است. آنها پس از پرسپوليس در رتبه چهارم قرار دارند و براي اينكه بتوانند سهميه آسيا را كسب كنند بايد همنام خود را شكست دهند. اين در حالي است كه استقلال و اهواز با قرار داشتن در رتبه هفدهم در خطر سقوط به سر مي‌برد و براي فرار از اين وضعيت چاره‌اي جز شكست دادن استقلال تهران ندارد.
حتي حضور خداداد عزيزي و مهدي هاشمي‌نسب نيز سبب نشد استقلال اهواز از وضعيت بحراني خارج شود. آنها براي خروج از اين وضعيت بايد استقلال تهران را شكست دهند و آبي‌پوشان تهراني نيز براي فراموش كردن شكست برابر استيل‌آذين بايد برادركشي كنند. شاگردان مرفاوي در بازي رفت در تهران 3 بر 2 باختند و حالا به دنبال انتقام هستند.

* پاس ـ پيكان
رويارويي علي‌اصغر مديرروستا با تيم سابقش از نكات قابل توجه اين مسابقه است. مديرروستا فصل گذشته در پيكان بود و اكنون هدايت پاس را برعهده دارد و با اين تيم نتايج خوبي گرفته است. پيكان براي اينكه خود را در ميانه بالايي جدول حفظ كند به فكر كسب امتياز از همدان است.

* ابومسلم ـ ملوان
تيم بحران‌زده ابومسلم كه از جام حذفي نيز كنار رفته است در شرايطي پذيراي ملوان است كه براي فرار از سقوط بايد در بازي‌هاي باقي‌مانده خود امتيازات لازم را جمع‌آوري كند. شاگردان مظلومي با مشكلات زيادي مواجه هستند و براي ماندن در ليگ برتر كار دشواري دارند. ملوان نيز پس از شكست 4 بر صفر مقابل مس براي اينكه در ليگ موقعيت خود را از دست ندهد در انديشه اين هستند كه ورزشگاه ثامن‌الائمه را با امتياز ترك كند.

* ذوب‌آهن ـ شاهين بوشهر
ذوب آهن و شاهين كه بايد در جام حذفي نيز به مصاف هم بروند روز جمعه در ورزشگاه فولاد‌شهر رودروي يكديگر قرار مي‌گيرند. ذوب‌آهن كه با شكست ‌دادن سپاهان فاصله خود را با اين تيم كمتر كرد در صورت پيروزي مقابل شاهين مي‌تواند با اميدواري بيشتري ليگ را دنبال كند.

* مس ـ مقاومت سپاسي شيراز
مس كه دو بازي است متحول شده و مقابل الاهلي امارات و ملوان انزلي به پيروزي‌هاي پرگلي دست پيدا كرده است در شرايطي از مقاومت پذيرايي مي‌كند كه اين تيم شاهد تغيير و تحول در كادر فني خود بوده است. داود مهابادي پس از استعفا جاي خود را به محمد احمد‌زاده داد تا بلكه اين مربي بتواند مقاومت را به شرايط ايده‌آل باز گرداند.

* پرسپوليس ـ فولاد خوزستان
رويارويي علي دايي با مجيد جلالي قطعاً جذابيت‌هاي خاصي خواهد داشت. دايي در صبا‌باتري به عنوان بازيكن زير نظر جلالي فعاليت مي‌كرد و حالا بايد تيمش را به مصاف فولاد بفرستد. پرسپوليس با دايي و با احتساب دو بازي جام حذفي 6 بازي پياپي است كه پيروز مي‌شود و حالا به دنبال هفتمين برد متوالي است. دايي براي ادامه اين روند و دستيابي به ركوردي تازه و ماندگار به دنبال برتري مقابل فولاد خوزستان است و اين در شرايطي است كه شاگردان جلالي نيز براي فرار از منطقه خطر به دنبال كسب امتياز از ورزشگاه آزادي هستند.

به گزارش فارس، هفته بيست و هشتم ليگ برتر روز شنبه با سه ديدار تراكتور‌سازي ـ سپاهان، استيل‌آذين ـ سايپا و صباي قم ـ راه‌آهن به پايان مي‌رسد.

*برنامه هفته بيست‌وهشتم
جمعه: 14 اسفند
تكريم هفته وحدت گراميداشت ميلاد پيامبر (ص) و حضرت امام صادق (ع)

پرسپوليس-فولاد خوزستان-آزادي-تهران-ساعت 17:10

استقلال اهواز-استقلال تهران-تختي-اهواز-ساعت 14:45

پاس همدان-پيكان-قدس-همدان-ساعت 15:00

ابومسلم -ملوان انزلي-ثامن الائمه-مشهد-ساعت 15:00

ذوب آهن-شاهين بوشهر-فولاد شهر-اصفهان ساعت 15:30

مس-مقاومت شهيد سپاسي-شهيد باهنر-كرمان-ساعت 15:30

شنبه 15 اسفند-هفته بيست و هشتم

استيل آذين-سايپا-راه آهن اكباتان-تهران-ساعت 15:30

صباي قم-راه آهن-يادگار امام-قم-ساعت 15:30

تراكتورسازي تبريز- سپاهان-يادگار امام-تبريز-ساعت 15:30

* جدول رده‌بندي:

1 ـ سپاهان 55 امتياز

2ـ ذوب‌آهن 49 امتياز

3ـ پرسپوليس 46 امتياز

4 ـ استقلال 43 امتياز

5 ـ استيل‌آذين 42 امتياز

6 ـ تراكتور‌سازي 38 امتياز

7ـ پيكان 37 امتياز

8ـ صبا 36 امتياز

9 ـ ملوان 36 امتياز

10ـ مقاومت 32 امتياز

11ـ پاس 32 امتياز

12ـ سايپا 32 امتياز

13 ـ فولاد 31 امتياز

14 ـ شاهين 30 امتياز

15 ـ راه‌آهن 30 امتياز

16 ـ مس 28 امتياز

17 ـ استقلال اهواز 28 امتياز

18 ـ ابومسلم 21 امتياز


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016