سه شنبه 17 فروردین 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

تراکتورسازی 3 بر صفر بازنده اعلام شد - "باید با این حرکت برخورد شود"، مهر

رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال از اعلام نتیجه 3 بر صفر دیدار جنجالی ابومسلم و تراکتورسازی به سود تیم مشهدی خبر داد و گفت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باید با این حرکت تیم تبریزی برخورد کند.

به گزارش خبرنگار مهر، عزیز محمدی روز دوشنبه ضمن اشاره به اتفاقات دیدار روز یکشنبه تیم های ابومسلم و تراکتورسازی تبریز گفت: ترک زمین توسط تراکتورسازی مناسب نبود و کمیته انضباطی باید در این میان تنبیه های لازم را برای این تیم درنظر بگیرد. اما بازی به طور حتم 3 بر صفر به سود ابومسلم اعلام خواهد شد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
وی ادامه داد: در مورد اتفاقت دیگر بازی باید کمیته انضباطی نظرش را بگوید. ولی به نظر من تماشاگران حاضر در ورزشگاه تبریز و مشهد به طور مستقیم در حال تماشای این بازی بودند و ترک زمین توسط تراکتورسازی توهین به آنهاست.

رئیس سازمان لیگ درباره درگیری هواداران سپاهان با نیروی انتظامی بعد از بازی با استیل آذین، نیز گفت: هنوز گزارش این بازی به دست سازمان لیگ نرسیده است اما من این درگیری ها را ندیده ام و فقط شنیده ام. اما این را هم می دانم که در جریان بازی به داوری معترض بودند و علیه داور شعار می دادند.

عزیزمحمدی در پایان درباره انتقاد تیم های استقلال و ذوب آهن به فدراسیون بابت به تعویق نیفتادن بازی هایشان در لیگ برتر گفت: چرا این کار را باید انجام می دادیم؟ استقلال تا بازی بعدی خود در لیگ قهرمانان آسیا 10 روز فرصت دارد از طرفی ذوب آهن هم بعد از دیدار با استیل آذین تا مسابقه با الوحده 5 روز فرصت دارد. سازمان لیگ هم باید برنامه های خود را پیش ببرد و مسابقات باید به موقع برگزار شود. ترافیکی در میان نبود و به نظر ما رقابتهای فشرده ای در کار نبوده است. مطمئنا از این دست تاخیرها به منظو رقابتها ضربه می زند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016