سه شنبه 15 تیر 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

اسامی تيم ملی فوتبال ايران برای اردوی اتريش اعلام شد، مجيدی، اولادی و علی عسگر خط خوردند، ايلنا

بازيکنان انتخابی تيم ملی فوتبال ايران بايد ساعت ۲۳ روز شنبه ۱۹ تير ماه جاری خود را در هتل آکادمی فوتبال به کادر فنی معرفی کنند. اعضای تيم ملی فوتبال کشورمان يکشنبه هفته آينده تهران را به مقصد اتريش ترک خواهند کرد.


ايلنا: از سوی افشين قطبی سرمربی تيم ملی فوتبال ايران اسامی ۲۵ بازيکن اعزامی به اردوی تدارکاتی اتريش اعلام شد.

به گزارش ايلنا، اين بازيکنان از ميان ۳۵ بازيکن قبلی (در تاريخ ۴ خرداد ماه) برگزيده شدند. بازيکنان انتخابی تيم ملی فوتبال ايران بايد ساعت ۲۳ روز شنبه ۱۹ تير ماه جاری خود را در هتل آکادمی فوتبال به کادر فنی معرفی کنند. اعضای تيم ملی فوتبال کشورمان يکشنبه هفته آينده تهران را به مقصد اتريش ترک خواهند کرد.

اسامی بازيکنان به شرح زير اعلام شده است:تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
سيد مهدی رحمتی ،هادی عقيلی،خسرو حيدری،سيد جلال حسينی ،احسان حاج صفی از سپاهان

ايمان مبعلی ،فرزاد آشوبی،حنيف عمران زاده و ميلاد ميداوودی از استقلال

شهاب گردان ،محمد رضا خلعتبری، سيد محمد حسينی و قاسم حدادی فر از ذوب آهن

علی کريمی،مهرزاد معدنچی ،حسن اشجاری و ميلاد زنيد پور از استيل آذين

عليرضا حقيقی،هادی نوروزی و غلامرضا رضايی از پيروزی

محمد نصرتی از تراکتورسازی تبريز

پژمان نوری از ملوان بندر انزلی

کريم انصاری فرد از سايپا

ابراهيم ميرزا پور از پيکان

آندرانيک تيموريان (لژيونر)

افشين قطبی سرمربی تيم ملی در اين باره گفت: «همانطور که پيش از اين اعلام شده بود کادر فنی تيم ملی بهترين و آماده ترين ها را برای اعزام به اردو انتخاب کرده است .ضمن اينکه فرهاد مجيدی بدليل اينکه مدارک خود را به موقع تحويل فدراسيون نداده ،حميد علی عسگر بدليل مصدوميت و مهرداد اولادی بدليل مشکل نظام وظيفه و خروج از کشور به اتريش اعزام نمی شوند.همچنين در پستهای گوناگون بهترين نفرات به نظر کادر فنی انتخاب شده و اعزام خواهند شد.»

اين اردو قرار است در منطقه kliening در هشتاد کيلومتری شهرهای graz و klagenfuet برگزار شود.

قطبی بار ديگر تاکيد کرد که درهای تيم ملی هميشه به روی بازيکنان با کيفيت فوتبال ايران باز است و با توجه به زمان باقيمانده تا مسابقات جام ملتهای آسيا ،آغاز ليگ برتر باشگاه های ايران، فرصت مناسبی است تا بازيکنان باشگاه ها شايستگی خود را برای عضويت در تيم ملی نشان دهند.

تيم ملی ايران در جريان اردوی تدارکاتی اتريش ديدار دوستانه ای با تيمهای ستاره سرخ بلگراد ،MTK بوداپست و لازيو ايتاليا برگزار خواهد کرد و در جهت همکاری با باشگاه ها ۲ روز زودتر از موعد قبلی به ايران باز خواهد گشت.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016