دوشنبه 4 مرداد 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

شکست بی‌سابقه تيم ملی کشتی آزاد جوانان در مسابقات جهانی، سقوط به رده پنجم دنيا با تنها ۲ برنز، ايسنا

تيم ملی کشتی آزاد جوانان ايران با دو برنز به رده پنجم دنيا سقوط کرد.

به گزارش ايسنا، مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان در بوداپست مجارستان به پايان رسيد که تيم ملی جوانان ايران تنها با دو مدال برنز محمد يوسفی در ۶۶ کيلو و عرفان اميری در ۹۶ کيلو در جايگاهی بهتر از پنجمی جهان قرار نگرفت.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
اين بدترين نتيجه تاريخ کشتی ايران در مسابقات جهانی جوانان محسوب می‌شود و ايران در مسابقاتی که در ۲۰ سال گذشته در آن شرکت کرده همواره روی سکو بوده است.

اما در اين رقابت‌ها، روسيه با ۵ مدال طلا و دو برنز با کسب ۷۰ امتياز به قهرمانی رسيد، آذربايجان با ۳ نقره و ۲ برنز با ۵۰ امتياز در مکان دوم قرار گرفت و گرجستان با ۲ طلا، يک نقره و دو برنز با ۴۹ امتياز سوم شد.

تيم‌های ترکيه با ۴۲ امتياز، ايران با ۳۳، آمريکا با ۲۶، ژاپن با ۲۴، اوکراين با ۲۳ ، مجارستان با ۲۰ و ازبکستان با ۱۵ امتياز به ترتيب در رده های چهارم تا دهم قرار گرفتند.

تيم ملی کشتی آزاد جوانان سال گذشته با ۳ مدال طلا و ۲ برنز در رده سوم جهان قرار گرفته بود و حتی تعداد طلاهای ايران بيشتر از روسيه بود اما امسال روسيه تقريبا حدود ۳ برابر ايران امتياز گرفت.

عناوين کشتی‌گيران تيم آزاد جوانان ايران در مسابقات جهانی بوداپست به ترتيب زير است:

۵۰ کيلوگرم: عبدالله فولادوند(هفتم)

۵۵ کيلوگرم: بهنام احسان پور(هشتم)

۶۰ کيلوگرم: مهران نصيری(دوازدهم)

۶۶ کيلوگرم: محمد يوسفی (برنز)

۷۴ کيلوگرم: رضا افضلی(پنجم)

۸۴ کيلوگرم: مسعود فيض الهی(هفتم)

۹۶ کيلوگرم:عرفان اميری (برنز)

۱۲۰ کيلوگرم: حامد اسدی (پانزدهم)


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016