جمعه 8 مرداد 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

هندبال جوانان آسيا ـ تهران: تيم ايران از صعود به فينال بازماند، ايسنا

تيم ملی هندبال جوانان ايران از راهيابی به ديدار پايانی دوازدهمين دوره مسابقه‌های جوانان آسيا در تهران باز ماند.

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، در مرحله نيمه نهايی اين رقابت‌ها که در تالار هندبال برگزار شد، تيم ملی ايران با نتيجه ۳۷ بر ۲۷ مغلوب قطر شد و از راهيابی به ديدار پايانی باز ماند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
بدين ترتيب ملی‌پوشان ايران در ديدار رده‌بندی اين دوره از رقابت‌ها يکشنبه دهم مرداد ساعت ۱۶ به مصاف بازنده ديدار تيم‌های کره جنوبی و امارات می‌رود.

ملی‌پوشان ايران در نيمه نخست ۱۵ بر ۸ مغلوب حريف شدند.

قضاوت اين ديدار بر عهده داوران قزاقستانی بود.


حاشيه‌ها:

* در ابتدای بازی بازيکنان قطر گل‌هايی را به سمت تماشاگران پرتاب کردند.

* قطری‌ها از ۵ بازيکن سوری‌الاصل و يک بازيکن بوسنيايی سود می‌بردند.

* سيف‌الله حيدرپور مدير تيم ايران در ابتدای بازی به جای اينکه از روی نيمکت ملی‌پوشان مد نظر داشته باشد، به سمت جايگاه تماشاگران آمد و از آنجا تيم ملی را هدايت کرد.

* دقيقه هفتم نيمه دوم بود که بازيکنان ايران بازی را کاملا رها کرده و بسيار بی‌دقت بازی می‌کردند که همين مساله باعث شد در مدت يک دقيقه ۳ گل پياپی دريافت کنند.

* دروازه‌بان قطری‌ها در دقيقه ۵۶ پس از اينکه مربی وی را تعويض کرد و دروازه‌بان ذخيره را به زمين فرستاد در اعتراض به اين تصميم مربی روی نيمکت نشست.

* اين شکست ملی‌پوشان در پنج سال گذشته هندبال ايران بی‌سابقه بود. هندبال ايران در اين سال‌ها فاصله باخت با ۱۰ گل را در هيچ رده سنی تجربه نکرده بود.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016