شنبه 1 آبان 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

تیم ملی فوتسال ایران با شکست مقابل اسپانیا از صعود به فینال بازماند، مهر

ملی پوشان فوتسال کشورمان با شکست مقابل تیم اسپانیا از راهیابی دیدار نهایی مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل بازماندند.

به گزارش خبرنگار مهر، در نخستین دیدار از مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل تیم ملی فوتسال کشورمان از ساعت 16 امروز (به وقت محلی) در سالن "نیوتن فاریا" شهر آناپلیس به مصاف تیم اسپانیا رفت و با تحمل شکست 6 بر 4 مقابل این تیم شانس صعود به دیدار نهایی این مسابقات را از دست داد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
تیم کشورمان نیمه اول این دیدار را با نتیجه خوب 3 بر 1 به سود خود به پایان برده بود اما در نیمه دوم از حریف اروپایی خود 5 گل دریافت کرد.

برای تیم کشورمان در این بازی جواد اصغری مقدم (2 گل)، مسعود دانشور و محمد طاهری گلزنی کردند اما تلاش شاگردان شمس منجر به صعود این تیم به دیدار نهایی ششمین دوره مسابقات فوتسال جایزه برزیل نشد.

تیم کشورمان پیش از این در سال‌های 2007 و 2009 نیز به دیدار نهایی مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل صعود کرده بود که در هر دو دوره مغلوب میزبان مسابقات شد و از دستیابی به عنوان قهرمانی بازماند. تیم ایران پس از برزیل پرافتخارترین تیم حاضر در مسابقات گراند پریکس است.

بدین ترتیب تیم ملی فوتسال کشورمان عصر شنبه در دیدار رده بندی مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل به مصاف بازنده دیدار تیم‌های پاراگوئه و برزیل خواهد رفت. این دیدار در سالن نیوتن فاریا شهر آناپلیس برگزار می شود.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016