سه شنبه 3 اسفند 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

پیروزی پرسپولیس برابر شاهین - بازگشت وحید هاشمیان به میادین داخلی، مهر

تیم‌ فوتبال پرسپولیس با وجود پیروزی برابر شاهین‌بوشهر در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر همچنان در رده ششم جدول رده‌بندی باقیماند.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر عصر امروز شنبه با برگزاری یک دیدار به پایان رسید که طی آن تیم‌ فوتبال پرسپولیس برابر میزبانش شاهین بوشهر به پیروزی 2 بر یک دست یافت اما به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به تیم مس در رده ششم باقی ماند.

در این مسابقه که با قضاوت هدایت ممبینی در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار شد، سپهر حیدری(5) و محمد نوری(65) برای پرسپولیس گل زدند و عماد محمدرضا (16) تک گل شاهین را به ثمر رساند. ستار زارع، لک چیرا و عماد رضا از تیم شاهین بوشهر و امیرحسین فشنگچی از تیم پرسپولیس بازیکنان اخطاری این دیدار بودند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
ضمن اینکه در دقیقه 66 و پس از گل پرسپولیس یکی از تماشاگران منتسب به تیم شاهین به سمت غلامرضایی رضایی که ضربه کرنر منجر به گل سرخپوشان را ارسال کرده بود، گوشی تلفن همراهش را پرتاب کرد که گوشی وی توسط بهرام مهرپیما ناظر بازی ضبط شد!

وحید هاشمیان هم پس از سال‌ها بازی در تیم‌های هامبورگ، بوخوم و هانوفر در دقیقه 65 این دیدار به جای امیرحسین فشنگچی وارد زمین مسابقه شد تا بار دیگر حضور در مسابقات لیگ ایران را تجربه کند.

جدول رده بندی لیگ برتر:
1- ذوب آهن اصفهان 45 امتیاز
2- استقلال تهران 43 امتیاز
3- سپاهان اصفهان 42 امتیاز (یک بازی کمتر)
4- تراکتورسازی تبریز 38 امتیاز
5- مس کرمان 37 امتیاز - تفاضل گل 8+
6- پرسپولیس 37 امتیاز - تفاضل گل 1+
......................................................
14- شاهین بوشهر 23 امتیاز - تفاضل گل 4-
15- نفت تهران 23 امتیاز - تفاضل گل 6-
16- پیکان قزوین 22 امتیاز
17- پاس همدان 21 امتیاز
18- استیل آذین تهران 20 امتیاز


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016