یکشنبه 30 آبان 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

پرسپولیس با پیروزی برابر داماش به یک چهارم رسید - در انتظار سپاهان،

تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی در وقت‌های اضافه برابر داماش گیلان به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور صعود کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور امروز یکشنبه با برگزاری یک دیدار پیگیری شد که طی آن تیم‌ پرسپولیس در حالی که تا پایان وقت‌های ‌قانونی مسابقه به نتیجه مساوی یک بر یک با داماش گیلان دست یافته بود، با گل دقیقه 105حلافی میزبانش را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات شد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در این دیدار که با قضاوت تورج حق وردی در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شد، سپهرحیدری(33) و سعید حلافی(105) برای پرسپولیس گل زدند و آردوویچ(13) تک گل تیم داماش را به ثمر رساند.

ضمن اینکه مصطفی حاجتی بازیکن تیم داماش گیلان در دقیقه 2+90 با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد. هادی سهرابی و امین ترکاشوند از تیم داماش و علیرضا محمد، مجتبی شیری، سعید حلافی و تیاگو از پرسپولیس بازیکنان اخطاری این دیدار بودند.

شاگردان علی دایی با این پیروزی راهی مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها شدند و در آن مرحله به مصاف برنده دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و راه آهن شهرری می‌روند.

مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور با برگزاری دیدار زیر به پایان می‌رسد:
* ذوب آهن اصفهان - شهرداری یاسوج، ورزشگاه ذوب آهن فولاد شهر
* سپاهان اصفهان - راه آهن شهرری، ورزشگاه ذوب آهن فولاد شهر


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016