شنبه 13 آذر 1389   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

هت‌تریک شکست برای پرسپولیس - دایی دلایل شکست را اعلام، مهر

هفته هفدهم رقابتهای لیگ برتر در شرایطی با برگزاری دیدار تیم های پیکان قزوین و پرسپولیس پیگیری شد که شاگردان علی دایی برای سومین بازی متوالی در لیگ دهم شکست را متحمل شدند و با توجه به نتایجی که در این هفته رقم خورد بازهم در جدول رده‌بندی سقوط کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه دیدارهای هفته هفدهم دهمین دوره رقابتهای لیگ برتر از ساعت 15 امروز تیم های پیکان قزوین و پرسپولیس تهران به قضاوت سعید مظفری زاده در ورزشگاه شهید رجایی قزوین به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان حمید علیدوستی برابر سرخپوشان به پیروزی 3 بر صفر دست یافتند.

پرسپولیس که در دو دیدار گذشته اش برابر مس کرمان و سپاهان نیز شکست خورده و تا رده چهارم سقوط کرده بود، در این دیدار و خصوصا در نیمه اول فوتبال بی برنامه ای را ارائه کرد و دو بار دروازه اش را به روی پیکانی ها باز شده دید. در نیمه اول ابتدا علیرضا عباسفر در دقیقه 15 دروازه رحمان احمدی را باز کرد و در دقیقه 27 میثم رضاپور بازهم دروازه شاگردان علی دایی را باز کرد.

پرسپولیس در نیمه دوم حملات زیادی را روی دروازه میزبان قزوینی پی ریزی کرد و صاحب موقعیت هایی نیز شد اما مدافعان و دروازه بان پیکان در یک روز خوب اجازه باز شدن دروازه شان را ندادند. در دقایق پایانی بازهم توپ و میدان در اختیار پرسپولیس بود اما در دقیقه 90 جهانگیر عسگری روی اشتباه رحمان احمدی گل سوم پیکان را به ثمر رساند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
دایی دلایل شکست را اعلام کرد:
اشتباهات بچگانه، خداحافظی بی موقع باقری و بهترین بازی عمر میرزاپور!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از متحمل شدن سومین شکست پیاپی تیمش در دهمین دوره رقابتهای لیگ برتر با بیان اینکه در دیدار برابر پیکان مستحق شکست 3 بر صفر نبودند، گفت: نتیجه ای که در چند بازی اخیر گرفتیم که به هیچ عنوان در شان پرسپولیس نبود.

به گزارش خبرنگار مهر در قزوین، علی دایی پس از شکست 3 بر صفر عصر امروز شنبه تیمش برابر پیکان در جمع خبرنگاران حاضر در سالن نشست خبری ورزشگاه شهید رجایی قزوین ضمن بیان این مطلب گفت: متاسفام که با چنین نتیجه ای شکست خوردیم. ما امروز مستحق این باخت نبودیم و باید دو گل می زدیم اما متاسفانه برخی اشتباهات بچگانه باعث شکست مان شد.

وی با تمجید عملکرد ابراهیم میرزاپور درون دروازه پیکان گفت: فکر می کنم میرزاپور در تمام طول عمرش چنین دروازه بانی نکرده بود! او امروز بسیار آماده وسرحال بود و توانست موقعیت های پرسپولیس را بگیرد. ضمن اینکه پیکان هم یکی از بهترین روزهایش را به نمایش گذاشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به داوری این دیدار و تاکید بر اینکه هیچ مشکلی با فدراسیون فوتبال ندارد، گفت: در صحنه گل اول زود قضاوت کردم و عصبانی شدم اما بعد متوجه شدم که اشتباه کرده ام و دیگر تا پایان مسابقه هم اعتراضی به داوری نداشتم.

وی ادامه داد: باخت 3 بر صفر برابر پیکان را نمی توانم با هیچ دلیلی توجیه کنم. بازیکنان ما امروز نشاط کامل را نداشتند و بازیکنانی چون رضایی از شرایط آرمانی به دور بودند و نتوانستند انتظارات ما را براورده کنند.

دایی در مورد کناره گیری کریم باقری از پرسپولیس نیز گفت: همانطور که قبلا گفتم کریم باقری در اقدامی غیرحرفه ای پرسپولیس را ترک کرد. ما به وجود او نیاز داشتیم اما باقری ما را تنها گذاشت. کار او حرفه ای نبود. اگر باقری حتی روی نیمکت هم حضور داشت بازیکنان از نظر روحی در شرایط خوبی قرار می گرفتند و شرایط فرق می کرد.

علی دایی در مورد نیمکت نشینی محمد نوری و چند بازیکن ثابت دیگر این تیم گفت: نوری بازیکن بزرگی است اما ما ترکیب را براساس امادگی بازیکنان انتخاب می کنیم. ترکیبی که امروز به میدان رفت 11 نفر آماده ما بودن. هیچ بازیکنی نباید احساس کند که در پرسپولیس ثابت است.

وی با عذرخواهی از هواداران پرسپولیس گفت: تنها چیزی که از بازی امروز برایم باقی ماند شرمندگی پیش هواداران پرسپولیس است که به من لطف داشتند. شکست برابر سپاهان و پیکان برای ما قابل توجیه نیست و از همه هواداران عذرخواهی می کنم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان با اشاره به وضعیت شیث رضایی گفت: من یک بار در مورد این بازیکن تصمیمم را گرفته ام و دیگر نیازی به حضور او در پرسپولیس ندارم.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016