یکشنبه 22 خرداد 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

کريم باقری: دايی گفت بيا به بچه ها روحيه بده، من و مديرعاملی پرسپوليس؟ خنده دار است! خبرآنلاين

ورزش > ليگ برتر - کريم باقری نمی‌خواهد به فوتبال برگردد.

به گزارش خبرآنلاين؛ کريم باقری در حرکتی عجيب، پس از ماه‌ها دوری از پرسپوليس، جام قهرمانی اين تيم در جام حذفی را بالای سر برد. او با لباس ورزشی در ورزشگاه تختی انزلی حاضر شد و در کنار بازيکنان پرسپوليس ايستاد. همين کار بود که دوباره شايعه بازگشت کريم باقری به فوتبال را قوت بخشيد. اما کاپيتان سابق پرسپوليس در اين مورد توضيحاتی دارد. او در گفت‌وگو با خبرآنلاين توضيح می‌دهد که رفتن به انزلی به خاطر اصرارهای علی دايی بوده.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
*قهرمانی پرسپوليس را تبريک می‌گوييم؟
به من چه؟ من چه‌کاره‌ام؟ ما که کاره‌ای نيستيم. من هم به هواداران پرسپوليس تبريک می‌گويم.

*اگر کاره‌ای نيستی چرا جام قهرمانی را بالا بردی؟
آقای دايی از من خواست کنار تيم باشم و جام را بالا ببرم. قهرمانی حاصل تلاش بازيکنان و علی دايی بود. آن‌ها خواستند من کنارشان باشم و تنها نباشند. من هم قبول کردم.

*بعد از آن دعواها يک دفعه سر از تمرين پرسپوليس در آوردی که عجيب بود.
من قبل از آن تمرين جايی بودم که دايی را ديدم. دايی به من گفت بيا سر تمرين، بچه‌ها روحيه می‌گيرند. من گفتند نمی‌شود. اما گفت نه، بيا که بچه‌ها روحيه بگيرند. من هم رفتم سر تمرين. خيلی وقت بود بچه‌ها را نديده بودم و رفتم و ديدمشان. اين‌ها گذشت، ساعت ۱۲ ظهر پنجشنبه بود که تلفنم زنگ خورد. علی دايی بود. گفت بيا برای بازی برگشت فينال کنارمان باش. من گفتم کاره‌ای نيستم که. ولی دايی گفت بچه‌ها روحيه می‌گيرند و من هم دوست دارم کنارمان باشی. من هم قبول کردم. علی دايی گفت می‌خواهم کاپ قهرمانی را بالای سر ببری. گفتم چرا من؟ گفت من اين موضوع را با بچه‌های تيم در ميان گذاشتم و آن‌ها قبول کردند. آن‌ها اصرار کردند و من هم به انزلی رفتم.

*در جام حذفی يک دفعه تيم را ترک کردی. بعد می‌آيی کنار دايی می‌نشينی و خيلی هم با آن‌ها خوب هستی. اين کارهايت عجيب است.
شايد حق داشته باشيد که تعجب کنيد. ولی من قبلا هم گفته بودم مشکلی با دايی ندارم و رابطه ما دو نفر فراتر از فوتبال است. ما دوستی نزديکی داريم. در اين مدتی هم که نبودم هيچ حرفی عليه دايی در رسانه‌ها نزدم. در مورد تيم هم حرف نزدم. ما در اين مدت حتی چند دفعه همديگر را ديده بوديم. ولی لزومی نداشت در رسانه‌ها جار بزنيم که همديگر را ديده‌ايم.

*اين چند دفعه‌ای که همديگر را ديديد، در مورد اين‌که چرا از پرسپوليس رفتی حرف زديد؟
بماند. ولی راجع به رفتنم زياد حرف نزديم.

*باشگاه هم که با قهرمانی در جام حذفی دچار تغيير و تحولات شد. سرپرست باشگاه رفت و علی دايی هم خداحافظی کرد.
نظری در اين مورد ندارم.

*علی دايی هم استعفا کرده و اوضاع تيم نابه‌سامان است.
در مورد استعفا نظری ندارم. تا جايی که يادم است فصل گذشته هم که تيم سرپرست و مربی داشت، همين‌طوری بود. در کل شرايط پرسپوليس در تمام اين سال‌ها همين‌طوری بوده و الان هم که بدتر شده. الان بايد وزير بيايد و هيات مديره را مشخص کند. هيات مديره، مديرعامل را معرفی کند و مديرعامل سرمربی را انتخاب کند. اميدوارم زمان را از دست ندهند. درک می‌کنم که هواداران نگران تيمشان هستند.

*شنيده‌ايم قرار است مديرعامل پرسپوليس شوی؟
چطور؟

*برخی از سايت‌ها اين خبر را نوشته‌اند.
اين از آن حرف‌هاست که بايد به آن خنديد. کريم باقری را چه به مديريت پرسپوليس؟ من بهتر است کاری کنم که بلدم. حتی اگر پيشنهاد مديريت پرسپوليس را بدهند خنده‌دار است که مديرعامل تيم بشوم.

*ولی قرار بود عضو هيات مديره بشوی؟
سعيدلو چنين پيشنهادی داده بود ولی تا جايی که من می‌دانم، مسئوليت ايشان تمام شده و سجادی وزير ورزش می‌شود و با اين حساب حضورم در هيات مديره هم منتفی است.

*اگر دايی در پرسپوليس بماند ممکن است به تيم برگردی؟
من که قبلا گفته‌ام ديگر بازی نمی‌کنم. مربيگری هم نمی‌کنم.

*پس کريم باقری قرار است چه کار کند؟
تصميمم اين است؛ دوری از فوتبال، دوری، دوری و دوری. فعلا می‌خواهم با خانواده‌ام به سفر بروم و از فوتبال دور باشم.

*شنيده‌ايم در انزلی می‌خواستی آشتی‌کنار راه بيندازی؟
آمدم تلاشی بکنم. از من خواسته شد تلاش کنم برای آشتی‌کنان. ولی به دايی که گفتم، تمايلی نداشت و قبول نکرد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016