شنبه 22 مرداد 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

دايي: بازگشتم به پرسپوليس به هيچ وجه اتفاق نمي‌افتد، فارس

خبرگزاري فارس: سرمربي راه‌آهن گفت: با راه‌آهن قرارداد دارم و بازگشتم به پرسپوليس به هيچ عنوان نمي‌تواند اتفاق بيفتد.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، علي دايي پس از شكست خانگي 2 بر صفر برابر صباي قم گفت: در ابتدا يك بار ديگر درگذشت بابك معصومي را به جامعه ورزش تسليت مي‌گويم. نيمه اول را خيلي بد شروع كرديم، بد بازي كرديم و 2بر صفر هم عقب افتاديم.

وي اضافه كرد: در نيمه دوم با تغييراتي كه داديم بهتر از صبا بوديم و موقعيت‌هاي خوبي هم خلق كرديم اما متاسفانه هر چه زديم به در بسته خورد و بازي را واگذار كرديم. هنوز هم نمي‌توانم باور كنم چطور دو گل خورديم. اشتباه خط هافبك و دروازه‌بان ما در اين بازي زياد بود. نيمه اول صبا بهتر از ما بود اما در نيمه دوم ما بهتر بوديم و آنها دل به ضد حمله بسته بودند.

دايي درباره درخواست هواداران براي بازگشت‌اش به پرسپوليس عنوان كرد: به هيچ عنوان اين موضوع نمي‌تواند اتفاق بيفتد. در راه‌آهن هستم و قراردادي دو ساله با اين تيم دارم. مربي‌اي كه قرارداد دارد ديگر به فكر برگشت به نيمكت پرسپوليس نيست. از هواداران هم خواسته‌ام و باز هم مي‌خواهم فقط پرسپوليس را تشويق كنند. آنها بايد صبور باشند چون اين شعارها به هيچ عنوان نمي‌تواند به نفع پرسپوليس باشد.

وي ادامه داد: هواداران همواره به من لطف داشتند و من را حمايت كردند. با وجود اينكه روزهاي بدي هم با پرسپوليس داشتم و هواداران جايگاه تيم را مي‌دانستند اما باز هم پرسپوليس را حمايت مي‌كردند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
دايي در مورد اينكه فصل قبل گفته بود هواداراني كه عليه او شعار مي‌دادند خط گرفته‌اند و آيا مي‌توان گفت شعار عليه كاشاني و استيلي در فصل جديد خط دهي از طرف او است، اظهار داشت: ليدرهايي كه هوادار آقايان بودند فصل قبل بيانيه صادر كردند و معلوم بود اين كار چه كساني بود. امسال هم آنچه مي‌بينيد ليدرهاي منتخب آقايان هستند. اين سؤالاتي كه مي‌شود دروغ است و هيچ كس سال قبل در استاديوم غير از من تشويق نشد و عليه من شعاري داده نشد. يك سال و نيم هواداران نهايت لطف را به من داشتند.

وي ادامه داد: مردم با اين شعارها اعتراضشان را به نحوه كارهايي كه در پرسپوليس صورت گرفته نشان مي‌دهند. كساني كه اين سؤال را مي‌كنند خبرنگار روزنامه و باشگاه پرسپوليس هستند و اين سؤالات دروغ است. مربي‌اي كه با جاي ديگري قرارداد دارد چه نفعتي مي‌تواند از اين شعارها ببرد؟ مگر من مي‌توانم به 60 هزار هوادار خط بدهم؟ مردم از پرسپوليس ناراضي نيستند و تيمشان را دوست دارند.

به گزارش فارس دايي تصريح كرد: تشويق پرسپوليس در راه‌آهن تمركزمان را برهم مي‌زند. كساني كه براي ديدن بازي راه‌آهن به ورزشگاه مي‌آيند تنها بايد اين تيم را تشويق كنند و درست نيست تيم ديگري تشويق شود چون به هيچ دردمان نمي‌خورد.

سرمربي راه‌آهن ادامه داد: چنين روزهايي را پيش‌بيني مي‌كردم و مي‌دانستم كار سختي در راه‌آهن خواهيم داشت اما مطمئن باشيد بهتر خواهيم شد.

وي در مورد پيش‌بيني‌اش از جايگاه اين تيم در پايان اين فصل گفت: من پيشگو نيستم اما سعي مي‌كنم كه بالاي جدول برسيم. تمام تيم‌ها مشكل تمام كننده دارند اما اين اشكال را در آينده برطرف خواهيم كرد.
سرمربي راه‌آهن در پايان درباره شكايت‌اش از سازندگان برنامه طنز خنده‌بازار گفت: تاكنون هيچ شكايتي از اين برنامه نكرده‌ام.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016