پنجشنبه 20 مرداد 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

دلخوری علی دایی از صدا و سیما بیشتر شد، جهان

پخش ادامه برنامه تقلید از علی دایی، آقای گل جهان را از صدا و سیما دلخورتر کرده است.

به گزارش جهان به نقل از خبرآنلاین، در پی پخش برنامه خنده‌بازار که دو شب قبل در این برنامه به تقلید از علی دایی پرداخته شد، دایی در محافل رسمی اعلام کرد که دوست ندارد در سیمای ملی ایران کسی حرکات او را تقلید کند. اما سیمای ملی ایران در حرکتی عجیب‌تر، دیشب هم ادامه برنامه تقلید از علی دایی را پخش کرد که پخش دوباره تقلید از حرکات دایی، باعث خشم بیشتر آقای گل جهان شده است. علی دایی معتقد است به این دلیل که رسما اعلام کرده دوست ندارد در برنامه‌های صدا و سیما حرکات او را تقلید کنند، صدا و سیما هم باید دست از این کار بردارد و مدیران این سازمان اجازه ندهند دیگر در برنامه‌های سیما کسی حرکات او را تقلید کند.

شاید اگر برنامه خنده‌بازار، تقلید از حرکات و عادت‌های چهره‌های مطرح را با تقلید حرکات روسای سازمان صدا و سیما شروع می‌کرد، دیگر کسی از این برنامه ایرادهای اینچنینی نمی‌گرفت.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
گفتنی است وکیل علی دائی نیز گفته است: این حركت بسیار زشتی بود كه صورت گرفت. واقعاً مایه تاسف است كه در صدا و سیما اشخاص بزرگ فوتبال كشور و اسطوره هایی همچون علی دایی كه مردم احترام زیادی برای آنها قائل هستند، به تمسخر گرفته شوند.

"عسگری پیش‌بین" افزود: هنوز با دایی تماس نداشته ام. او نسبت به مسخره كردنش در جشن پیراهن استقلال نیز واكنش نشان داده بود. به نظر من تسمخر كردن انسان ها به هیچ وجه اخلاقی نیست و در دین اسلام نیز گناه محسوب می شود. ضمن اینكه از دیدگاه قانونی نیز یك توهین است.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016