پنجشنبه 24 شهریور 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

پیش بینی فروش ۷۵ هزار بلیت به تماشاگران دربی تهران، مهر

رئیس سازمان لیگ برتر از پیش بینی 75 هزار قطعه بلیت برای فروش به تماشاگران دربی خبر داد و گفت: از ظرفیت کامل ورزشگاه برای حضور هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس استفاده خواهیم کرد.

عزیزالله محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تعداد و نحوه بلیت فروشی دربی تهران گفت: از هواداران دو تیم می خواهیم طوری برنامه‌ریزی کنند که شب قبل از دربی به ورزشگاه آزادی نرسند، چراکه بلیت فروشی از ساعت هشت صبح جمعه شروع می شود و طوری برنامه ریزی کرده‌ایم که به صورت جدی از فروش بلیت در بازار سیاه جلوگیری شود.

وی افزود: پیش بینی کرده‌ایم 75 هزار قطعه بلیت در اختیار تماشاگران دربی قرار گیرد که تمامی آنها در روز مسابقه در اختیار هواداران دو تیم قرار می گیرد. همچنین برای استقرار هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس از ظرفیت کامل ورزشگاه آزادی استفاده خواهیم کرد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
رئیس سازمان لیگ برتر تاکید کرد: قیمت بلیت‌ها همچون گذشته دو هزار، سه هزار و پنج هزار تومان بوده و هیچ تفاوتی نسبت به دیدارهای قبلی نکرده است. سازمان لیگ همچنین با هرگونه تخلفی در فروش بلیت به سرعت و با جدیت برخورد خواهد کرد.

وی همچنین عنوان کرد: به مانند سال‌های گذشته ظرفیت ورزشگاه آزادی به طور مساوی بین هواداران استقلال و پرسپولیس تقسیم خواهد شد و جایگاه استقرار هواداران دو تیم نیز تغییری نکرده است.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس از هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر ساعت 18:30 روز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016