پنجشنبه 31 شهریور 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

ايلي کهن: تا آخرين قطره خونم مقابل آقاي پول‌پرست ايستادگي مي‌کنم، ایسنا

مدير فني پيشين پرسپوليس مدعي است بعضي افراد قصد دارند با رفتن خود ريشه باشگاه پرسپوليس را خشک کنند.

محمد مايلي کهن در گفت و گو با ايسنا، در مورد استعفاي حبيب کاشاني افزود: فقط مي توانم بگويم که از رفتن کاشاني متاسفم و اين موضوع به نفع خانواده کاشاني و به ضرر پرسپوليس است.

وي ادامه داد: براي اينکه کاشاني را به دليل کسب نتايج ضعيف در فصل جاري مورد بازخواست قرار دهند بسيار زود است، زيرا هنوز تنها 7 هفته از آغاز ليگ گذشته است.

مديرفني پيشين پرسپوليس گفت: در دنياي فوتبال معيار و ملاک موفقيت را در تمام کشورهاي جهان در ليگ برتر مي ببينند و نه در جام حذفي و جام حذفي دليلي براي موفقيت تيم نيست.

وي تصريح کرد: در جام حذفي مسايل زيادي از جمله شانس تاثير گذار است و اين مسابقات در حد سنجش کار فني يک تيم نيست.

وي اظهار كرد: متاسفانه در حال حاضر جبهه بندي و خط و خطوط بازي‌هاي زيادي در فوتبال کشور مشاهده مي کنيم، مانند اتفاقي که در برنامه 90 دوشنبه شب رخ داد.

مايلي کهن گفت: به چه دليل آقاي پول پرست بايد در اين برنامه به صحبت در خصوص باشگاه پرسپوليس بپردازد، زماني که هيچ حرفي از سوي مديريت باشگاه زده نشده است.

پيشکسوت باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: آقاي پول پرست خود را پرسپوليسي مي داند اما به هيچ عنوان به اين شکل نيست و اين را زماني که جلوي ماشين تيم را نگه داشت مشخص شد.

وي ادامه داد: زماني که کاشاني مي گويد ما مقابل ملوان فصل گذشته شکست خورده ايم مگر دروغ گفته است که اين آقا اينچنين ناراحت مي شود.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
* بعضي افراد قصد دارند ريشه پرسپوليس را بخشکانند

سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال ايران گفت: متاسفانه اين آقايان هر جا که مي رسند مي گويند نمي خواهند در خصوص پرسپوليس صحبت کنند اما اينطور نيست و مطمئن باشيد اگر خودشان نباشند ريشه پرسپوليس را مي خشکانند.

وي ادامه داد: بعضي ها فکر مي کردند با رفتنشان هواداران ديگر به ورزشگاه ها نمي آيند اما بايد بدانند مردم پرسپوليس را دوست دارند.

مايلي كهن اظهار كرد: تيم اين آقا از شيرخوارگاه هم هوادار مي آورد اما تعدادشان به 1000 نفر هم نمي رسد اما پرسپوليس را مردم دوست دارند و مالک آن هستند.

مايلي کهن ادامه داد: امسال که اين افراد تمام تلاش خود را کردند تا هواداران پرسپوليس به ورزشگاه نيايند مي بينيم که مردم بيش از گذشته به ورزشگاه مي آيند.

* تا آخرين قطره خونم مقابل آقاي پول پرست ايستادگي مي کنم

وي تاکيد کرد: ديگر عقب نشيني نخواهم کرد و تا آخرين قطره خونم مقابل آقاي پول پرست مبارزه خواهم کرد. اين آقا بايد بداند که وظيفه دارد به مردم احترام بگذارد.

وي افزود: به چه دليل کسي که مدرک ندارد مي آيد و روي نيمکت تيم ملي و محبوب ترين تيم ايران مي نشيند؟

* استعفاي کاشاني تاسف برانگيز است

پيشکسوت باشگاه پرسپوليس گفت: استعفاي کاشاني جاي تاسف دارد زيرا او تلاش هاي بسياري براي موفقيت پرسپوليس کرد و بعضي افراد با ابزارهايي که دارند خواستند به او لطمه بزنند.

وي ادامه داد: هواداران واقعي کاملا مي دانند چه کسي زحمت مي کشد و آينده خيلي مسايل را روشن خواهد کرد.

* کاشاني بهترين مدير پرسپوليس بعد از انقلاب است

مايلي کهن گفت: بعضي دوستان مدعي بودند20 سال است با کاشاني دوست هستند اما زماني که منافع خود را در خطر ديدند دست به هر کاري زدند.

وي افزود: مدت زيادي نيست که کاشاني را از نزديک مي شناسم اما معتقدم با توجه به اقداماتي که انجام داده او بهترين مدير پرسپوليس بعد از انقلاب اسلامي است.

مديرفني پيشين پرسپوليس گفت: ارتباطات کاشاني بسيار قوي بود و از همين راه موفق شد ورزشگاه درفشي فر را تکميل کند.

مايلي کهن در بخش ديگري از اين گفت و گو خاطرنشان کرد: پول پرست به تازگي متوجه شده که چه تجارت مهمي را با رفتن از پرسپوليس از دست داده و معتقدم او تنها به پول فکر مي کند و بارها در زمين مسابقه هم تجارت کرده است.

وي ادامه داد: لباسي را که بر تن بازيکنان تيم اين آقا ديدم که متعلق به شرکت پول پرست بود، از جنس بنجول بود و فکر مي کنم آنها بايد از هر راهي کسب پول کنند.

وي افزود: اطمينان داشته باشيد اگر اين لباس براي شرکت ديگري بود بار ها شاهد اعتراض هاي پول پرست بوديم.

مايلي کهن گفت: قرارداد اين فصل او 700 ميليون تومان است و تا 200 ميليون دريافت نکرد حتي حاضر نشد بر سر تمرينات برود. نمي دانم چرا مسئولان سازمان ليگ هيچ برخوردي با اين کار نمي کنند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016