یکشنبه 8 آبان 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

هفته دوازدهم ليگ برتر فوتبال: استقلال با شکست قعرنشين به صدر رسيد، مهر

تيم فوتبال استقلال با برتری مقابل مس سرچشمه در چارچوب هفته دوازدهم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌های کشور بازگشتی دوباره به صدر جدول رده بندی اين رقابت‌ها داشت.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
به گزارش خبرنگار مهر، روز دوم از هفته دوازدهم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷:۴۵ امروز يکشنبه با ديدار تيم‌های استقلال تهران و مس سرچشمه پيگيری شد. اين ديدار که با قضاوت محسن قهرمانی و در زمين لغزنده ورزشگاه آزادی برگزار شد، در پايان به پيروزی يک بر صفر تيم استقلال انجاميد تا آبی پوشان بازگشتی دوباره به صدر جدول داشته باشند.

استقلال در اين بازی خانگی و در حالی که از ثانيه ۲۰ با حريفی ۱۰ نفره بازی می کرد، در دقيقه ۵۶ توسط ميلاد ميداودی به گل رسيد. مهاجم تيم استقلال روی پاس ارسالی از سوی مجتبی جباری به راحتی دروازه مس سرچشمه را گشود و تيمش را به سه امتيازی شيرين رساند.

برتری يک بر صفر مقابل مس سرچشمه تيم استقلال را ۲۶ امتيازی کرد و به صدر جدول فرستاد، نارنجی پوشان کرمانی نيز با هفت امتياز در قعر جدول باقی ماندند.

محسن قهرمانی در اين بازی به رضا نورالهی از تيم مس سرچشمه کارت زرد نشان داد و نادر فتح الهی از تيم مس سرچشمه و آندرانيک تيموريان از تيم استقلال را به ترتيب در ثانيه ۲۰ و دقيقه ۸۳ بازی از زمين اخراج کرد.

جدول رده بندی ليگ برتر به شرح زير است:
۱- استقلال ۲۶ امتياز
۲- نفت تهران ۲۵ امتياز - تفاضل گل ۸+
۳- صبای قم ۲۵ امتياز - تفاضل گل ۵+
۴- تراکتورسازی تبريز ۲۳ امتياز
--------------
۱۶- راه آهن شهرری ۱۰ امتياز - تفاضل گل ۴- (يک بازی کمتر)
۱۷- فجرسپاسی شيراز ۱۰ امتياز - تفاضل گل ۵-
۱۸- مس سرچشمه ۷ امتياز

هفته دوازدهم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌های کشور فردا دوشنبه با برگزاری يک ديدار طبق برنامه زير به اتمام می رسد:
* مس کرمان - راه آهن شهرری، ساعت ۱۶:۱۵، ورزشگاه شهيد باهنر کرمان


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016