شنبه 1 بهمن 1390   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

پله: با مسی هروقت سه بار قهرمان جهان شد حرف می‌زنم، فارس

اسطوره فوتبال جهان گفت: با مسی هروقت سه بار قهرمان جهان شد حرف می‌زنم.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از مارکا اسپانیا، پله ستاره بی‌چون و چرای فوتبال جهان با رکوردهای با ارزش در فوتبال حرفه‌ای بار دیگر خطاب به لیونل مسی لب به سخن گشود و این بار به آمار و ارقام روی آورد.

وی تصریح کرد: وقتی یک بازیکن بزرگ است، نمی‌شود پشت تریبون رفت و او را بازیکنی کوچک نامید، من قصد توجیه یا تخریب کسی را ندارم اما وقتی خود او مرا پایین‌تر از خودش توصیف می‌کند ناراحت می‌شوم، او حق ندارد این‌گونه درباره پیشکسوتان فوتبال حرف بزند.

اظهارات پله در حالی منتشر می‌شود که رسانه‌های برزیل جو سنگینی را به راه انداخته و وکیل مسی بارها تاکید کرده که سخنان منتشر شده از قول موکلش در رسانه‌های برزیل کذب محض است.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
پله ادامه داد: مسی هر وقت سه بار در جام جهانی به قهرمانی رسید و مردم کشورش دوستش داشتند بیاید تا با هم حرف بزنیم. درخشش در بارسلونا در حد مسی برای یک بازیکن معمولی هم امکان پذیر است اما درخشش مسی در تیم ملی آرژانتین کاری است که او بلد نیست.

پله افزود: رکوردها برای شکستن هستند و قرار نیست رکورد من برای ابد دست نخورده باقی بماند اما از مسی می‌خواهم پیش قدم شود و برای فوتبال کشورش کاری بکند. مرد سال فوتبال جهان شدن تنها به خاطر درخشش در یک باشگاه و همزمان هو شدن توسط مردم کشورش برای مسی هیچ افتخاری نیست.

پله اظهار داشت: مردم از من می‌پرسند که آیا زمان تولد یک پله دیگر فرا نرسیده و من به آن‌ها می‌گویم که هرگز! خبری از پله‌ای دیگر نیست. از لحاظ تاکتیکی هم می‌شود بحث کرد، مسی ۲۴ سال سن دارد و من ۷۱ سال، با این حال در بدبینانه‌ترین حالت با هم در یک سطح هستیم. باشد من قبول دارم مسی یک بازیکن بزرگ در لباس بارسلونا است اما اگر راست می‌گوید لباسش را تغییر دهد، او اگر بارسلونا را نداشته باشد در لباس آرژانتین همین چیزی است که می‌توانید تماشایش کنید. آیا مسی صدای مردم کشورش را می‌شنود؟


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016