پنجشنبه 24 فروردین 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

هفته سی‌ام ليگ برتر فوتبال: تساوی سپاهان و پرسپوليس در يک ديدار زيبا

زور کرانچار به دنيزلی نرسيد

خبرگزاری مهر ـ سی‌امين هفته از مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌های کشور با تساوی دو تيم سپاهان اصفهان و پرسپوليس تهران که برگزارکننده يک ديدار جذاب و تماشايی بودند آغاز شد تا تيم‌های مدعی استقلال و تراکتورسازی با اميد بيشتر در کورس قهرمانی باقی بمانند.

به گزارش خبرنگار مهر، تيم‌های سپاهان اصفهان و پرسپوليس تهران از ساعت ۱۷ امروز پنجشنبه برگزارکننده نخستين ديدار از هفته سی‌ام مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌های کشور بودند. اين بازی که برای تماشای آن بيش از ۱۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه فولادشهر اصفهان آمده بودند با نتيجه تساوی يک بر يک به اتمام رسيد و دو تيم به تقسيم امتياز رضايت دادند.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
سپاهان اصفهان و پرسپوليس تهران امروز برگزارکننده يک ديدار جذاب و تماشايی بود که طی آن بارها روی دروازه دو تيم موقعيت گلزنی خلق شد. در اين بين سپاهان با بهره گيری از تجربه بازيکن خارجی خود "جواهير سوکای" در دقيقه ۸۱ به گل نخست رسيد و از ميهمان خود پيش افتاد.

بازی با برتری يک بر صفر تيم سپاهان در جريان بود تا اينکه در دقيقه ۸۶ محمد نوری کار را به تساوی کشاند. ارسال مهدوی کيا از جناح راست پس از آنکه به تير دروازه سپاهان برخورد کرد، در ميان غفلت مدافعان سپاهان جلوی پای محمد نوری فرود آمد و او به راحتی دروازه احمدی را گشود.

با اين تساوی سپاهان ۵۹ امتيازی شد و همچنان در صدر جدول رده بندی ليگ برتر باقی ماند و پرسپوليس نيز با ۳۷ امتياز از رتبه دهم جدول تکان نخورد. نکته جالب توجه اين بازی دوئل "زلاتکو کرانچار" و "مصطفی دنيزلی" بود که در پايان برنده ای نداشت.

قضاوت ديدار سپاهان اصفهان - پرسپوليس تهران برعهده محسن ترکی بود. ترکی در اين بازی به حسن جعفری و برونو سزار از تيم سپاهان و حسين بادامکی از تيم پرسپوليس کارت زرد نشان داد.

* اين جدول با احتساب کسر ۲ امتياز از تيم پرسپوليس تنظيم شده است.

- برنامه ادامه ديدارهای هفته سی‌ام مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌های کشور به شرح زير است:
جمعه - ۲۵/۱/۱۳۹۱
* داماش گيلان - مس سرچشمه، ساعت ۱۷، ورزشگاه شهيد عضدی رشت
* فجرسپاسی شيراز - ملوان بندرانزلی، ساعت ۱۷، ورزشگاه حافظيه شيراز
* مس کرمان - شاهين بوشهر، ساعت ۱۷، ورزشگاه شهيد باهنر کرمان
* صنعت نفت آبادان - ذوب آهن اصفهان، ساعت ۱۷، ورزشگاه تختی آبادان
* سايپای البرز - راه آهن شهرری، ساعت ۱۷، ورزشگاه انقلاب کرج
* تراکتورسازی تبريز - فولاد خوزستان، ساعت ۱۷، ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز
* نفت تهران - شهرداری تبريز، ساعت ۱۷، ورزشگاه شهيد دستگردی تهران
* استقلال - صبای قم، ساعت ۱۸:۵۵، ورزشگاه آزادی تهران


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016