جمعه 25 فروردین 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

فوتسال بانوان ایران قهرمان غرب آسیا شد

ایسنا - تیم ملی فوتسال بانوان ایران با پیروزی پر گل مقابل اردن قهرمان غرب آسیا شد.

بانوان ملی پوش فوتسال ایران در مرحله فینال رقابتهای غرب آسیا امروز (پنجشنبه) ساعت 19 به وقت بحرین مقابل تیم اردن قرار گرفتند و توانستند با نتیجه 8 بر یک این تیم را شکست دهند و قهرمان این دوره از رقابتها شوند. پیش از این ایران توانسته بود تیمهای عراق، لبنان و بحرین را شکست دهد.

در این دیدار و در ثانیه های اول بازی، ایران توانست اولین گل را وارد دروازه حریف کند و پس از آن با زدن دو گل دیگر سه بر صفر از اردن جلو بیفتد اما بازیکنان اردن یک گل را جبران کردند تا نتیجه به اختلاف دو گل برسد اما ملی پوشان ایران یک گل دیگر به ثمر رساندند تا با نتیجه 4 بر یک نیمه نخست به پایان برسد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
نیمه دوم این بازی به بانوان ایران اختصاص داشت به طوری که ملی پوشان چهار گل دیگر را وارد دروازه اردنیها کردند تا بازی با نتیجه 8 بر یک به پایان برسد.

الناز آلمات، فهمیه زارعی و فرشته کریمی هر کدام دو گل و فاطمه اعتدادی و نغمه مرادی با یک گل این نتیجه را در آخرین دیدار ایران رقم زدند.

به گزارش ایسنا، پسی از پایان بازی مراسم جشن قهرمانی برگزار شد و بانوان ایران کاپ قهرمانی را بالای سر بردند. در مکان برگزاری مسابقات امروز کارمندان سفارت ایران به همراه خانواده هایشان حضور داشتند هر چند هیچ کس از مسوولان فدارسیون فوتبال ایران در محل مورد نظر حضور نداشتند.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016