پنجشنبه 18 خرداد 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

شوک غیر منتظره به ورزش ایران، غیبت بهداد سلیمی در المپیک لندن

ايران اسپورت ۲۴

تیم ملی وزنه‌برداری ایران که خود را برای حضور موفق در المپیک 2012 لندن آماده می‌کند در آخرین مراحل آماده‌سازی از پایان هفته گذشته اردوی تدارکاتی خود را با حضور 8 وزنه‌بردار در بجنورد آغاز کرد.

این اردو در حالی در بجنورد ادامه دارد که اخبار خوشایندی از آن به گوش نمی‌رسد. از جمله این خبرها که می‌تواند شوک بزرگی برای ورزش کشورمان محسوب شود، مصدومیت بهداد سلیمی، وزنه‌بردار فوق سنگین و قوی‌ترین مرد جهان است.
در فاصله 51 روز مانده تا آغاز بازی‌ها سلیمی آنچنان که باید و شاید تمرین نمی‌کند و امکان دارد مصدومیت وی برای حضور در المپیک 2012 لندن مشکل‌ساز شده و چه بسا پیشرفت این آسیب‌دیدگی به از دست دادن المپیک منجر شود.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
کوروش باقری سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشور در خصوص این خبر گفت: زانوی چپ بهداد سلیمی از ناحیه کشکک مشکل پیدا کرده است و این مصدومیت او را اذیت می‌کند. در مجموع درد زانو در تمرینات برای سلیمی مشکل ساز شده است.

وی در پاسخ به این سؤال که پزشکان در مورد مصدومیت سلیمی چه تشخیصی داده‌اند، اظهار داشت: هنوز فرصت نشده است تا به پزشک مراجعه کند، اما زیر نظر فیزیوتراپ کارهای درمانی را انجام می‌دهد.

باقری با اشاره به اینکه سلیمی هر روز با درد تمرین می‌کند، یادآور شد: نسبت به برنامه تمرینی که سلیمی دارد یک مقدار مراعات وی را می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در مورد اینکه سلیمی تا چه اندازه برای رسیدن به المپیک 2012 لندن شانس دارد گفت: هر چه خدا بخواهد. وضعیت وی 50 – 50 است. اگر همین وضعیت ادامه داشته باشد و خدای ناکرده مصدومیتش پیشرفت کند امکان خط خوردنش از ترکیب تیم ملی اعزامی به المپیک نیز وجود دارد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016