چهارشنبه 10 خرداد 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

جلسه اضطراری کمیته المپیک برای قایقرانی

پس از آنکه کمیته ملی بین المللی المپیک در نامه ای به کمیته ملی المپیک ایران خواستار ارائه توضیحاتی در مورد دلایل برکناری برخی روسای فدراسیون های ورزشی شد، اعضای هیئت اجرایی این کمیته روز پنجشنبه در نشستی اضطراری این موضوع را بررسی خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، برکناری روسای فدراسیون های ورزشی از سوی وزارت ورزش و جوانان هرچند در ابتدا خیلی مورد توجه قرار نگرفت اما پس از حساس شدن فدراسیون جهانی قایقرانی به برکناری احمد دنیامالی، این برکناری ها اثرات منفی خود را در ورزرش کشور آشکار کرد.

به دنبال برکناری دنیا مالی فدراسیون جهانی قایقرانی در نامه ای خطر تعلیق قایقرانی ایران را گوشزد کرد اما مسئولان وزارت ورزش در مصاحبه های جداگانه ای اعلام کردند جای نگرانی نیست و حتی اگر سوء تفاهمی هم برای فدراسیون جهانی بوجود آمده باشد بنا به دستور آقای وزیر آنقدر دیپلماسی وزارت ورزش قوی هست که خیلی زود با رایزنی و تفاهم و تعامل آن را حل کنیم.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
با این حال کمیته بین المللی المپیک در نامه ای که برای کمیته ملی المپیک ایران نوشته از این کمیته خواسته است در مورد دلایل برکناری روسای فدراسیون ها توضیحات منطقی خود را به این کمیته ارسال کند. در صورتی که این دلایل منطقی نباشد خطر تعلیق فعالیت های قایقرانی ایران جدی تر از قبل خواهد شد و این احتمال وجود دارد کل کاروان ایران در المپیک تعلیق شود که در این صورت ورزشکاران ایران در این بازیها شرکت می کنند اما با پرچم کمیته بین المللی المپیک نه پرچم ایران.

به همین خاطر اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک فردا پنجشنبه در نشست ویژه و اضطراری به این موضوع رسیدگی خواهند کرد. این نشست در شرایطی برگزار خواهد شد که هیئت اجرایی کمیته المپیک روز سه شنبه نشست هفتگی خود را برگزار کرد و یکی از مسائلی که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت همی موضوع تغییرات در فدراسیون ها بود.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016