شنبه 3 تیر 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

رهنما تنها نماینده پینگ‌پنگ قاره آسیا در طرح امیدهای فدراسیون جهانی شد

خبرگزاری فارس: نماینده نونهال ایران پس از درخشش در طرح امیدهای جهان به عنوان تنها نماینده قاره آسیا در این طرح انتخاب شد.

خبرگزاری فارس: رهنما تنها نماینده پینگ‌پنگ قاره آسیا در طرح امیدهای فدراسیون جهانی شد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون پینگ پنگ، با آغاز طرح امید های زیر 12 سال فدراسیون جهانی پینگ‌پنگ هفته گذشته رقابت های نونهالان جهان به میزبانی سوئد برگزار شد که علیرضا حقیقی رهنما نماینده آتیه دار ایران پس از راهیابی به نیمه نهایی رقابت‌ها برابر حریفی شکست خورد که به قهرمانی مسابقات دست یافت.

مهشید اشتری نیز دیگر نماینده کشورمان در این رویداد بود که توانست جایگاه 11 را کسب کند.

رهنما در این رقابت‌ها با پیروزی‌های مقتدرانه و شگفت برانگیز برابر حریفان مختلف توانست نظر مسئولین فدراسیون جهانی را به خود جلب کند و ثابت کند که فرزندان ایران زمین در هر رشته و آوردگاه ورزشی می توانند خوش بدرخشند و توان و استعداد خدادادی ایرانی ها رابه جهانیان ثابت کنند.

حسینی، سخنگوی فدراسیون در این زمینه اعلام کرد: طی نامه رسمی از سوی مایکل اندرسون، مدیر کمیته آموزش فدراسیون جهانی به ریاست فدراسیون کشورمان علیرضا حقیقی رهنما نماینده پینگ‌پنگ ایران در طرح امیدهای فدراسیون جهانی به عنوان تنها نماینده قاره آسیا در این طرح معرفی شد.

سخنگوی فدراسیون تصریح کرد: از رهنما به عنوان تنها نماینده قاره آسیا در طرح امید های زیر 12 سالتبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
جهان دعوت شده است تا در اردوی تمرینی کشور اسپانیا و همچنین مسابقات اروپایی نونهالان در فرانسه که برنامه آن به شرح زیر است، شرکت کند.

22 مرداد (12 آگوست)ورود به اردو

23 لغایت 31 مرداد (13 لغایت 21 آگوست ) برگزاری اردو

2 شهریور (23 آگوست) تمرین مشترک با تیم ملی فرانسه

3 لغایت 5 شهریور ( 24 لغایت 26 آگوست) مسابقات اروپایی نونهالان فرانسه


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016