جمعه 9 تیر 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

خواندنی ها و دیدنی ها
بخوانید!
پرخواننده ترین ها

ایتالیا با پیروزی برابر آلمان فینالیست شد

تیم ملی فوتبال ایتالیا با پیروزی برابر آلمان در مرحله نیمه نهایی چهاردهمین دوره رقابتهای جام ملت های اروپا،حریف اسپانیا در دیدار فینال این دوره از مسابقات شد. آلمان در شرایطی برابر ایتالیا تن به شکست داد که قبل از این یکی از شانس های رسیدن به فینال بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دیدار مرحله نیمه نهایی چهاردهمین دوره رقابتهای فوتبال یورو 2012 از ساعت 23:15 روز پنجشنبه بین تیم های ایتالیا و آلمان در ورزشگاه ملی ورشو و با قضاوت استفان لانوی فرانسوی آغاز شد و بامداد امروز جمعه با پیروزی 2 بر یک لاجوردی پوشان به پایان رسید.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
در این دیدار که هر دو تیم فوتبال زیبا و تماشاگر پسندی را به نمایش گذاشتند، ماریو بالوتلی در دقایق 20 و 36 دوباره دروازه آلمان را باز کرد و در شرایطی که شاگردان یواخیم لو شروع خوبی در نیمه اول داشتند، اما این شاگردان پراندلی بودند که با نتیجه 2 بر صفر به رختکن رفتند.

در نیمه دوم بازهم این آلمان بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و بارها دروازه تیم ایتالیا را مورد حملات پردامنه خود قرار داد اما ایتالیا با اتخاذ تاکتیکی مناسب و چشم دوختن به ضد حملات عملا اجازه باز شدن دروازه اش را به آلمان ها نداد. در شرایطی که در دقایق وقت های اضافه آلمان ها فشار حملات خود را مضاعف کرده بودند، برخورد توپ به دست مدافع ایتالیا یک ضربه پنالتی به سود ژرمن ها به همراه داشت که "مسوت اوزیل" این ضربه را در دقیقه 92 به گل تبدیل کرد.

با این حال آلمان ها که در این دیدار فوتبال قابل قبول و زیبایی را همپای ایتالیا به نمایش گذاشتند نتوانستند به فینال برسند تا لاجوردی پوشان ایتالیا با پیروزی 2 بر یک برابر آلمان راهی فینال شوند و برای قهرمانی با ماتادورهای اسپانیا مبارزه کنند. این دیدار یکشنبه شب پیش رو برگزار خواهد شد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016