پنجشنبه 22 تیر 1391   صفحه اول | درباره ما | گویا

بخوانید!
پرخواننده ترین ها

كرانچار: سپاهان، بهترین تیم فوتبال ایران است

به گزارش ایرنا،'زلاتكو كرانچار' عصر چهارشنبه در كنفرانس خبری اظهار داشت: جذب ستاره های فوتبال یك كشور در یك تیم تضمین كننده موفقیت و پیروزی نیست، بلكه یك تیم باید از ساختار خوب و قوی برخوردار باشد تا بتواند به موفقیت برسد.

وی افزود: بهترین بازیكنانی كه توانایی خوبی برای هماهنگی بایكدیگردارند را با هدف موفقیت و استمرار قهرمانی سپاهان درلیگ برتر انتخاب و جذب كردیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: هدف ما این است كه روز به روز بهتر شویم و من به موفقیت این تیم بسیار امیدوارم.

وی افزود: موفقیت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ولیگ برتر باشگاههای كشور برای مامهم است و سعی ما این است كه برای اثبات شایستگی های سپاهان و هواداران این تیم همواره در لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا باشیم.

كرانچار با بیان اینكه 'سپاهان در بین چهار تیم برتر آسیا قرار دارد'،اضافه كرد: این تیم فصل جدید لیگ برتر باشگاههای كشور را با هدف قهرمانی آغاز و برای آن تلاش می كند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان، انتقادات از تیم فوتبال سپاهان در فصل گذشته را برای كادر فنی این تیم سازنده دانست و گفت: انتقادات سازنده رسانه ها به ما كمك كرد تا در فصل گذشته به عنوان قهرمانی برسیم و امیدواریم در این مسیر باقی بمانیم.

وی ادامه داد:پس از قهرمانی سپاهان درلیگ برتر باشگاههای كشور، شایعاتی مبنی بر حضور من در پرسپولیس تهران ویك تیم خارجی منتشر شد اما با قاطعیت اعلام كردم كه در سپاهان برنامه دارم و برای اجرای برنامه های خود در فصل آینده نیز در این تیم حاضرم .

كرانچار درباره جدایی'سید صالحی'، ' جانواریو ' و ' كریمیان ' از این تیم اظهار داشت:بازیكن حرفه ای بایدبه تعهدات خود پایبند باشد اما 'جانواریو' به تعهدات عمل نكرد و به همین دلیل او را در اختیار باشگاه قرار دادم و اعلام كردم به او نیازی ندارم.

وی توضیح داد: پیش از پایان فصل گذشته بحث جدایی 'جانواریو' از سپاهان مطرح شد اما من برغم آنكه سن این بازیكن بالا بود اعلام كردم به او نیاز دارم و این بازیكن می تواند به ما كمك كند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان بابیان اینكه'برزیلی هارا می شناسم '،افزود:' جانواریو' پیش از اعزام سپاهان به تركیه برای برگزاری اردوی تداركاتی تقاضای سه روز مرخصی كرد اما من به او پنج روز مرخصی دادم.

وی گفت: اما این بازیكن پس از 14 روز كه بازیكنان با جدیت تمرینات خود را در تركیه دنبال می كردند به تركیه آمد و بدون آنكه به من اطلاع دهد، به اتاق رفت و خوابید و موقع شام خود را به كادر فنی معرفی كرد.

كرانچار افزود: این رفتار، توهین به باشگاه، بازیكنان و كادرفنی سپاهان بود به همین دلیل به مسوولان باشگاه گفتم به او نیازی ندارم و او را در اختیار باشگاه قرار دادم.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 
كرانچار گفت: پیش از این 'یانوش ' و ' عمادرضا ' نیز چنین رفتاری را انجام داده بودند و من هر دو آنها را كنار گذاشتم و برای من نام بازیكن فرقی نمی كند و تسلیم رفتارهای نادرست بازیكنان نمی شوم .

وی درباره 'سید صالحی' نیز گفت: این بازیكن عقد قرارداد با باشگاه را منوط به مذاكره با من دانست و من با او گفت وگو كردم اما در این گفت وگو ، درخواست او این بود كه در همه دیدارها به عنوان بازیكن اصلی به میدان برود كه من به او گفتم در قاموس 'كرانچار' هیچ تضمینی وجود ندارد كه یك بازیكن همواره به عنوان یار اصلی در میدان حضور داشته باشد.

كرانچار درباره جدایی 'مهدی كریمیان' نیز گفت: این بازیكن برای عقد قرارداد ، رقم بالایی را پیشنهاد داد كه باشگاه این پیشنهاد را رد كرد و بازیكن دیگری را جایگزین او كردیم.

وی درباره جدایی 'رحمان احمدی' دروازه بان فصل گذشته سپاهان از این تیم هم گفت: این بازیكن بر سر مسائل مالی به توافق نرسیده بود و همین موضوع موجب شد تا برای از دست ندادن فرصت ' محمدباقر صادقی' دروازه بان فصل گذشته ذوب آهن را جذب كنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: اما پس از چند روز 'احمدی' برای عقد قرارداد با سپاهان ابراز علاقه كرد اما دیگر دیر شده بود و من چنانچه می خواستم او را جذب كنم ، آینده 'محمدباقر صادقی' دروازه بان جوان و آتیه دار را باید نادیده می گرفتم بنابر این از او خواستم به تیم دیگری بپیوندد.

وی با بیان اینكه ' دفاع از عنوان قهرمانی سخت تر از كسب آن است ' اظهار داشت: هدف ما این است تا برای فصل جدید لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا تیم بزرگی را آماده كنیم و در لیگ برتر و آسیا نتایج درخشان به دست آوریم.

وی در این كنفرانس خبری همچنین از عقد قراداد یك بازیكن اهل 'مونته نگرو' با تیم فوتبال سپاهان خبر داد و گفت: او می تواند جای خالی 'برونو سزار ' را پر كند.

كرانچار درباره وضعیت 'برونو سزار' نیز گفت: پیگیری وضعیت انتقال این بازیكن كه با یك تیم اماراتی قرار داد بسته است به نظر باشگاه بستگی دارد اما به اعتقاد من بازیكنی كه دلش با تیم نباشد مفید نیست و بهتر است به تیم مورد علاقه خود انتقال یابد.


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016