چهارشنبه 30 اردیبهشت 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

مناظره ابراهيم نبوی و اميد حبيبی نيا در باره انتخابات رياست جمهوری، پنج شنبه ۳۱ ارديبهشت ماه

ابراهيم نبوی (روزنامه نگار اصلاح طلب) و اميد حبيبی نيا (روزنامه نگار مستقل) برای بررسی دلايل شرکت يا تحريم در انتخابات رياست جمهوری آينده مناظره ای آن لاين در فيس بوک برگزار خواهند کرد.تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


اين مناظره از ساعت يازده و سی شب پنج شنبه ۳۱ ارديبهشت ماه (فردا شب) برابر با ۲۱ مه به وقت تهران و در ساعت ۹ شب به وقت اروپای مرکزی، هشت شب به وقت لندن، سه بعدازظهر به وقت واشنگتن آغاز خواهد شد و به مدت يک ساعت و نيم ادامه خواهد داشت.
در طول اين مناظره اين دو روزنامه نگار خواهند کوشيد تا مواضع خود را در رابطه با لزوم شرکت در انتخابات يا تحريم آن را بيان و به برخی از مهم ترين جنبه های چالش در اين زمينه بپردازند.
مناظره به صورت آن لاين خواهد بود و به صورت نت (يادداشت) در صفحه شخصی هر دو درج خواهد شد.
همه کاربران فيس بوک در فهرست يکی از دو طرف مناظره می توانند به متن آن در زمان مناظره دسترسی داشته باشند. متن مناظره نيز روز بعد در يکی از رسانه های فارسی زبان درج خواهد شد.

[صفحه مربوطه در فيس بوک]

Copyright: gooya.com 2016