سه شنبه 19 خرداد 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

تجمع اعتراضی دانشجويی – مردمی حاميان کروبی رو به روی استانداری و فرمانداری های کل کشور، روابط عمومی ستاد دانشجويی کل کشور کروبی

امروز سه شنبه مورخ ۱۹ خرداد گروهی از دانشجويان حامی کروبی با تجمع رو به روی استاندری خراسان جنوبی در شهر بيرجند اعتراض خود را نسبت به احتمال وقوع تخلف در شمارش آرای مردم ابراز داشتند. اين عده از دانشجويان که جمعيتی بيش از ۵۰ نفر را شامل ميشدند با با اضافه شدن مردم در حال افزايش تعداد تجمع کنندگان هستند.
همچنين گروهی از کارمندان استانداری خراسان جنوبی برای مشاهده اين تجمع کار خود را رها کرده و در مقابل درهای فرمانداری به مناظره اين جمعيت پرداخته اند.



تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


حاميان مهدی کروبی در زنجان نيز در تجمعی گسترده در مقابل فرمانداری اين شهرستان اعتراض خود را به امکان تقلب در انتخابات که بر اساس کنش های صورت گرفته در اين روزها محتمل شده نشان دادند.
همچنين شهروندان اصفهانی نيز با تجمعی گسترده که در ان بيش از ۱۰۰ فعال حامی مهدی کروبی و حاميان مردمی وی حضور داشتند به امکان تقلب در انتخابات رياست جمهوری اعتزراض کردند.
تجمعات مشابهی نيز در بندر عباس، همدان،ايلام، کاشان و بسياری ديگر از شهرهای کشور در حال برگزاری است و براساس اخبار رسيده در بسياری از موارد با مواجهه و برخورد نيروهای پليس روبرو بوده است

دستگيری در تجمع اعتراضی دانشجويی – مردمی حاميان کروبی رو به روی فرماندار بندر عباس
امروز سه شنبه مورخ ۱۹ خرداد گروهی از دانشجويان و حاميان مهدی کروبی با تجمع مقابل فرمانداری شهرستان بندرعباس اعتراض خود را نسبت به احتمال وقوع تخلف در شمارش آرای مردم ابراز داشته اند، در پی اين تجمع نيروهای امنيتی و لباس شخصی ها پس از موضع گيری در برابر اين افراد و اقدام جهت بر هم زدن اين تجمع ، اقدام به دست گيری تمامی حاضرين در اين تجمع نموده اند.

دستگيری فعالين مجمع بانوان ستاد مهدی کروبی
شب گذشته مورخ ۱۸ خرداد ، جمعی از فعالين مجمع بانوان ستاد آقای مهدی کروبی ، در حال نصب پوستر و فعاليت انتخاباتی جهت حمايت از کانديدای مورد نظرخود، توسط گروهی از حاميان محمود احمدی نژاد مورد ضرب وشتم شديد و هتک حرمت و فحاشی قرار گرفته و علاوه بر آن طرفداران محمود احمدی نژاد پس از پاره نمودن بنرها و اقلام تبليغاتی حاميان آقای کروبی ،‌ با اعمال خشونت از فعاليت انتخاباتی آنها ممانعت به عمل آورده اند.
اين در حالی است که در طی مداخله ی نيروی انتظامی و دستگيری فعالين مجمع بانوان حامی آقای کروبی توسط کلانتری ۱۰۵ سنايی که ظاهراً در جهت ارجاع دادگاه کارکنان دولت شعبه ۹ بازپرسی بازداشت شده اند.

روابط عمومی ستاد دانشجويی کل کشور مهدی کروبی


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول 



















Copyright: gooya.com 2016